Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
TB'da Zoro, ryuma oz ve kuma ile dövüşmüş zaten ölü olduğu haliyle, yani belki %20sine düşmüşken, luffynin tüm acısını bitkinliğini yorgunluğunu alıp gene ayakta kalıyor. Demekki Zoro'nun %20si luffy'i bayıltmaya yetecek tüm hasarı sırtlamaya yetiyor. Demek ki sapa sağlam bir Zoro o acıyı alsa bana mısın demez. Üstüne hepsi bu kadar mı der :) O zaman dayanıklılıkta Zoro >>>> luffy.

Şimdi adama sorarlar: dayanıklılıkta kat kat önde olan Zoro, bitirici vuruşta önde olan Zoro nasıl oluyor da anca Luffy'e yaklaşabiliyor? İnsan en azından denkmişler falan der :p Sanji ise bir kılıç dipçiği ile mefta :p
Luffy g2 ve g3 ile önde idi zaten, belki de daha fazlaca önde. Dayaniklik falan muhabbetine girmeyecem. Lucci dövüşü belli. O Lucciye sökmez idi zoronun dayanıklılığı

Zoro o arc eline Ryumanin "siyah" kılıcını aldı. Siyah kılıç için yapılan muhabbet de belli. Zoronun en çok yaklaştığı arc oydu. Sen istediğine yor orayı.

Asıl fanboy sensin. Ben sahneyi attım açık açık. Sende bir sahne at görelim.

Ne çıkarmam lazım? İkisi de 2y sonra tekliyorlar işte. Ne var bunda? Ve benim attığım sahnelerle alakası ne?
İkisi de aynı Px'i tekliyor. Komik olan iki sene önceki teknikleri neyse bu sefer onlarla tek atmaları. Daha da komiği Sanji yine kafaya vuruyor. Zoro yine omuz tarafinı kesiyor.

Vallaha önceki sahnelerde sınırını zorlayıp bir anlamlar çıkaran sensin. Burada sınırları zorlasan bence yine bir şeyler çıkarırsın da işine gelmez tabi orası ayrı.

İkisi de aynı Px'i tekliyor. Komik olan iki sene önceki teknikleri neyse bu sefer onlarla tek atmaları. Daha da komiği Sanji yine kafaya vuruyor. Zoro yine omuz tarafinı kesiyor.

Vallaha önceki sahnelerde sınırını zorlayıp bir anlamlar çıkaran sensin. Burada sınırları zorlasan bence yine bir şeyler çıkarırsın da işine gelmez tabi orası ayrı.
Asıl işi zorlayan sensin ne alaka yani anlamadım. Adamlar 2y sonra gelişip gelmişler işte. Benim sahnede bir fark varken. Senin sahnede bir şey yok ki. Luffy de tekliyor, bunlar da. O zaman üçü için sahneyi zorlayalım olur mu?

Asıl işi zorlayan sensin ne alaka yani anlamadım. Adamlar 2y sonra gelişip gelmişler işte. Benim sahnede bir fark varken. Senin sahnede bir şey yok ki. Luffy de tekliyor, bunlar da. O zaman üçü için sahneyi zorlayalım olur mu?
Zorla istersen. İkisi bir Px'i alırken Luffy tek alıyor. Aslında senin bakış açısıyla Zoro+Sanji= Luffy çok rahat çıkar.:D

Luffy g2 ve g3 ile önde idi zaten, belki de daha fazlaca önde. Dayaniklik falan muhabbetine girmeyecem. Lucci dövüşü belli.

Zoro o arc eline Ryumanin "siyah" kılıcını aldı. Siyah kılıç için yapılan muhabbet de belli. Zoronun en çok yaklaştığı arc oydu. Sen istediğine yor orayı.
G2 ve g3 ile nasıl önde oluyor? Zoro'da da ashuta ve ilizyon var? Sanki Zoro yerinde saymış o an. Lucci dövüşünden banane. Lucci fiziksel dövüşüyor genelde. Zoro kesiyor. Sen herhalde Zoro, kılıçları bırakıp yumruk atacak sanıyorsun :) Dayanıklılık muhabbetine gir bence çekinme :) Basit bir soru sorayım istersen, Lucci en güçlü tekniği ile kakunun zoan halinde attığı en güçlü saldırıyı durdurup üstüne işini bitirebilir miydi? Yani rokugan ile? Hiç sanmıyorum. Luffynin ölüsünü bile indiremedi 2 kere vurmasına rağmen. Siz Lucci'yi çok abartıyorsunuz. Adam, luffynin g2 ile yaptığı sıradan saldırılarda bile kan kusuyor. Tekkaisi de g2 ile kırılabiliyor. O kadar ahım şahım bir şey değil lucci.

G2 bazuko, tekkai kırmaya da yetiyor. Lucci dövüşürken tekkai yapamıyor. Saldırırken açık veriyor. Luffynin lucciye dayanmasının tek sebebi lastik olması başka bir şey değil. Doğal olarak lucci vs luffye bakarak, zoro vs luffy kıyaslanamaz. Luccinin yumrukları luffye hasar veremezken zoro keserek verebilir.

Adam zoro ve sanji anca 1 px indiriyor, Luffy ise tek atıyor demeye getiriyor. Sanki Zoro olmasa sanji o boynu kıramayacak, sanji olmasa zoro onu kesemeyecekmiş gibi. Kel alaka yorum yapıyor. Adam kendi gücüyle gitmiş pxi kesmiş hala bahane üretiyorlar.

Zorla istersen. İkisi bir Px'i alırken Luffy tek alıyor. Aslında senin bakış açısıyla Zoro+Sanji= Luffy çok rahat çıkar.:D
hahaha İkisi beraber saldırmasa tekleyemiyecekler sanki. Bariz bir şekilde sırf aralarında ki komiklik devam etsin diye öyle yapıyor Oda. O zaman 2y sonra Luffy ve Zoro'nun saheye çıkışı ile, Sanji'nin sahneye çıkışını da konuşalım mı? :D Bu arada Luffy jet tabanca yapıyor. Sanji alevli diable yapmış muhtemelen. Zoro da üç kılıç ile direk yarmış. Zorlayıp üçünü de aynı kefeye koymak daha mantıklı canım :D

Adam zoro ve sanji anca 1 px indiriyor, Luffy ise tek atıyor demeye getiriyor. Sanki Zoro olmasa sanji o boynu kıramayacak, sanji olmasa zoro onu kesemeyecekmiş gibi. Kel alaka yorum yapıyor. Adam kendi gücüyle gitmiş pxi kesmiş hala bahane üretiyorlar.
İşte sahne atıyorsun adam yapıyı da yarmış anime ve manga da gözüküyor. Yapıya zarar vermemiş diyorlar. Sonra zorlayan ben oluyorum :D

G2 ve g3 ile nasıl önde oluyor? Zoro'da da ashuta ve ilizyon var? Sanki Zoro yerinde saymış o an. Lucci dövüşünden banane. Lucci fiziksel dövüşüyor genelde. Zoro kesiyor. Sen herhalde Zoro, kılıçları bırakıp yumruk atacak sanıyorsun :) Dayanıklılık muhabbetine gir bence çekinme :) Basit bir soru sorayım istersen, Lucci en güçlü tekniği ile kakunun zoan halinde attığı en güçlü saldırıyı durdurup üstüne işini bitirebilir miydi? Yani rokugan ile? Hiç sanmıyorum. Luffynin ölüsünü bile indiremedi 2 kere vurmasına rağmen. Siz Lucci'yi çok abartıyorsunuz. Adam, luffynin g2 ile yaptığı sıradan saldırılarda bile kan kusuyor. Tekkaisi de g2 ile kırılabiliyor. O kadar ahım şahım bir şey değil lucci.

G2 bazuko, tekkai kırmaya da yetiyor. Lucci dövüşürken tekkai yapamıyor. Saldırırken açık veriyor. Luffynin lucciye dayanmasının tek sebebi lastik olması başka bir şey değil. Doğal olarak lucci vs luffye bakarak, zoro vs luffy kıyaslanamaz. Luccinin yumrukları luffye hasar veremezken zoro keserek verebilir.

Yav tamam hacim dediğin gibi olsun. Benim soylemim Thriller Bark Zoronun baya power up aldığı siyah kılıçla. Luffye yakın olduğu dedim. Senin için Luffyden daha güçlü olduğunu düşünüyorsun. Öyle olsun efenim. O arc güçlendiği ikimiz de kabul ediyoruz yeter.

Lucci'de şu an Luffynin yeni tekniği gibi bir tekniği var. Bence fazla zayıf değil.

Abi duman çıkmış, abi derisini kemiş abi. La iki tane kablo kesmiştir ondan duman çıkıyordur ahah hasar verdi mi vermedi mi tartışılıyor ciddiyetle alfjfjsöxb

Şu an zaten net Zoro daha güçlü, şu anı kazanmışsınız zaten, hala neden geçmişi de kazanma peşindesiniz olm ahaha geçmişte denklikleri net ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık