Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Tamam da Gaban'ın adından başka birşeyini görmemişken, o kadar seriye dahil edilen, bu yaşta bile amirali az da olsa tutabilen Ray'e yakın göremem. Biri işlenmemiş, bahsi geçmeyen bir karakter. Diğeri seride hala bir yer edinebilen bir efsane. Oda'nın hangi karakterleri önemli gördüğü belli.
Ben görürüz diye düşünüyorum ama bakalım. Görmesek de çok önemli değil zaten. Wano sonunu bekleyelim. Zoro King'i, Sanji de Queen'i zorlanarak yenerse -ki bu çok olası- Zoro uçtu- kaçtı diyenleri beraber selamlarız. Aksi olursa da Zoro'ya hakkını veririz.

Ben görürüz diye düşünüyorum ama bakalım. Görmesek de çok önemli değil zaten. Wano sonunu bekleyelim. Zoro King'i, Sanji de Queen'i zorlanarak yenerse -ki bu çok olası- Zoro uçtu- kaçtı diyenleri beraber selamlarız. Aksi olursa da Zoro'ya hakkını veririz.
Bu olaylara inceden inceye bakmalı. Sorsalar Kaku ve Jyabura arasında 20 douriki vardı. Ama işin içine meyve ve kılıç girdi o fark aldı başını gitti. Şimdi Queen ve King'de de mevzu aynı. Baktığın zaman biri sağ kol biri sol kol. Ama arada fark çok. Zaten tayfanın aşçısı ve tayfanın savaşçısı arasında ufak tefek farklar beklemek hayaldir.

Bazen Sanji'ye üzülüyorum fandaş :(
Tabi ki de üzülmüyorum :ehe:
Gebersin köpek bize ne :fool:

Zoro bir anlığına; Ya Sanji, şu kılıcı bir dakika tutsana bir işim var dese, Sanji ölür.
Enma vs Sanji diye konu açılsın lütfen.
Enma, Sanji'yi döverek dilendirir git bana daha fazla haki getir diye.
:( bu böyle katlanarak gidecek herhalde. Olm o değil de ileride Zoro olması gerekenden fazla güç kullanıp Luffy gibi hakisini yitirirse ne olacak ben onu merak ediyorum :( Umarım olmaz ve hiçbirimiz üzülmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık