Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro Nereye Kadar Giderdi? (Amazon Lily)

Zoro Hangi Aşamaya Kadar Gelirdi?

• Zehirli Mantardan Tek Yerdi

Kullanılan: 11 39.3%
  • Hancock Gelmeden Önce Savaşçılar Tarafından Öldürülürdü

Kullanılan: 1 3.6%
  • Bacura Tarafından Öldürülürdü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sandersonia-Marigold ikilisine kaybederdi

Kullanılan: 2 7.1%
  • Sandersonia-Marigold ikilisini yenerdi; fakat heykelleri koruyamazdı

Kullanılan: 3 10.7%
  • Gemiyi seçip ardına bakmadan giderdi

Kullanılan: 3 10.7%
  • Gemiyi seçmeyip, daha sonra Hancock'un kalbini kazanarak adadan giderdi

Kullanılan: 8 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    28
Yaralı halde olduğu için kız kardeşleri yenmesi biraz zor görünüyor.O yüzden kız kardeşlere kaybederdi diyorum.
Bunun İmpel Down versiyonunu da açmayı düşünüyorum hazır mangayı okuyorken. Oradayken de yarasız yaparız bakalım nereye kadar gidecek. :D

O yaralarla kız kardeşleri yenemezdi herhalde ama bundan daha kötüsü eksik kalırdı Zoro. Malum mantar temizleme sahnesi lastik olmayan adamdan çok şey götürür.
Aklıma geldi orası da ilk şıkkı mantardan tek yemek yaptıktan sonra ikinci şıkkı da hazinesi kopar ve kan kaybından ölürdü yapmak istemedim. :D

Bunun İmpel Down versiyonunu da açmayı düşünüyorum hazır mangayı okuyorken. Oradayken de yarasız yaparız bakalım nereye kadar gidecek. :D

Aklıma geldi orası da ilk şıkkı mantardan tek yemek yaptıktan sonra ikinci şıkkı da hazinesi kopar ve kan kaybından ölürdü yapmak istemedim. :D
Luffy'nin kişiliği de çok etkiliydi İmpel Down'dan kurtulmasında.Bir girdi yanında bir sürü kişi ile çıktı.Onlar olmasa zordu cidden...Zoro kendi gücü ile nereye kadar ilerler orasını tartışabiliriz anca :D

Yaralar olmasa kız kardeşleri bir şekilde yener ve adadan giderdi. En kötü ihtimal onları yenerken heykelleri koruyamazdı. Yaralı olunca oy verilebilecek seçenek arttı bence. :D Bana göre bir şekilde o Kuja savaşçılarını atlatırdı o haline rağmen. kardeşleri yener miydi bilemem.
Kız kardeşlere kadar kesin giderdi bence de. Zoro'yu o adada görmek isterdim. Diğerlerinin ne tepki vereceği az çok net ama Zoro 'nun belirsiz. Mantar ve sonrasındaki duş sahnesi farklı yönlere çekebilirdi hikayeyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık