Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Anketten anladığım kadarıyla; Zoro şu ana kadar Wano'da hayal kırıklığı falan yaşatmamış. Aksine, beklentiler büyümüş. Law ile vs konusunda oylar eşitti, burada hem Law'ı hem de Hawkins'i açıkça geçmiş.
Tabii o ankette kullanılan oy sayısı çok fazlaydı ama hatırladığım kadarıyla hep kafa kafaya gidiyordu.
Benim bile Zoroya verdiğim anket la o :D Kaybetme ihtimali bile yok.

Anketten anladığım kadarıyla; Zoro şu ana kadar Wano'da hayal kırıklığı falan yaşatmamış. Aksine, beklentiler büyümüş. Law ile vs konusunda oylar eşitti, burada hem Law'ı hem de Hawkins'i açıkça geçmiş.
Tabii o ankette kullanılan oy sayısı çok fazlaydı ama hatırladığım kadarıyla hep kafa kafaya gidiyordu.
Bence millet Zoro'nun Wano'da şuana kadar gösterdiği performanstan değil de göstereceğini düşündükleri performansdan dolayi oy veriyor. Yoksa şuana kadar pek bir şey yapmadı ne Zoro ne de Luffy.

Benim bile Zoroya verdiğim anket la o :D Kaybetme ihtimali bile yok.
Eşit sayıda oyla kapattılar anketi. 128-128'di sanırım. :flaugh:
Bence millet Zoro'nun Wano'da şuana kadar gösterdiği performanstan değil de göstereceğini düşündükleri performansdan dolayi ot veriyor. Yoksa şuana kadar pek bir şey yapmadı ne Zoro ne de Luffy.
Ben de bundan bahsediyorum. Beklenti hep vardı ama şu sıralar artmış gibi gördüm. En azından bir hayal kırıklığı durumu yok.

Eşit sayıda oyla kapattılar anketi. 128-128'di sanırım. :flaugh:

Ben de bundan bahsediyorum. Beklenti hep vardı ama şu sıralar artmış gibi gördüm. En azından bir hayal kırıklığı durumu yok.
Doğru, hayal kırıklığı olacak bir şey yaşanmadı Zoro adına. Şahsen ben şuan Law'ı daha güçlü görsemde Oda'nın Zoro'yu Law'dan güçsüz göstermeyeceğine inandığımdan Zoro'ya attım. Yani Zoro güçsüz olsa bile dövüş içinde gelişip (Luffy gibi) bir şekilde Law'ı geçer bence.

Hawkins'e de tam emin olamıyorum aslında. Fiziksel güç ve haki açısından pek bir beklentim olmasada meyvesi çok tehlikeli çıkabilir.

Doğru, hayal kırıklığı olacak bir şey yaşanmadı Zoro adına. Şahsen ben şuan Law'ı daha güçlü görsemde Oda'nın Zoro'yu Law'dan güçsüz göstermeyeceğine inandığımdan Zoro'ya attım. Yani Zoro güçsüz olsa bile dövüş içinde gelişip (Luffy gibi) bir şekilde Law'ı geçer bence.

Hawkins'e de tam emin olamıyorum aslında. Fiziksel güç ve haki açısından pek bir beklentim olmasada meyvesi çok tehlikeli çıkabilir.
Novaların hiçbiri boş çıkmaz. Hawkins de şov yapacaktır bir şekilde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık