Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Law’ın hatası hırsına yenilmesiydi.
Dofi ile dövüşmek ne hattine hem çok ters bir rakipti.

Yoksa law güçlü bir karakter.

Zoro'nun aşağı kalır yanı yok tabii ki. Sadece meyve yetenekleri sıkıntı. Hawkins ne olur bilemem ama Law karşısında dikkatli olması lazım Marimonun.
Arclar ilerliyor artık bu seviyeler aşağısı Marimoyu kesmez...

Teşekkürler.

Sadece oyla olmaz konu ve analiz hakkında ne düşünüyorsun ?
Zoro'yu Law ile kıyaslayarak hor görüyorlardı sence de bu bilgilerle en azından öyle olmadığı ortada değil mi ?
La uzun yazmayı seviyorum da 1 yılı geçti bilgisayar bozuldu. Elimin altında klavye olsa çat çat çat yazıcam da telefondan zor oluyor uzun yazmak :( Gül hatrına yazayım biraz.

Hawkins'in shicbukai olmasıyla ilgili kısmı ilk defa senden duydum. Bilmiyordum. Lakin böyle bir durum varsa o kısmı iyi yakalamışsın. Şahsi görüşüm Law'ın bir tık daha iyi olduğu yönünde. Ama Hawkins'in meyvesinin ucu hala açık. Denk de olabilirler. Bahsettiğin bilgiyi konuya ekleyebilirsen çok güzel olur. Bu durumda sözü geçen iki karakterin denk olduklarına yönelik düşünce şahsi fikirlere değil belgeye dayalı bir konu haline dönüşüp sabitleşebilir. Hele ki üstüne bu bölümde karşı karşıya geldiler... İyice sağlamlık kazanabilir. Mevzudan eminsen ekle derim :good:

Hawkins'in iyi çektim dediği kartı Zoro'nun zorlanmadan ortadan ikiye yarması, o sıralarda Tama'yı koruması ve yaralanma sebebinin de Tama yüzünden olması gibi durumlar bana Zoro'nun ayrı bir seviyede olduğunu gosteriyor... En adi, pislik, nalet olasıca Luffy fanı ( :D ) bile kabul eder ki Zoro hala gerçek gücünün büyük bir kısmını bile göstermiş değil... Hal böyleyken Hawkins karşısında sergilediği performans, özel durumlar (Tama) düşünüldüğünde tatmin ediciydi. Bunları göz önünde bulundurursak Zoro daha bir ön plana çıkıyor bence.

Dananın koptuğu yer ise Zoro'nun seri içindeki yeri zaten. Yazmaya mürekkep yetmez şimdi. Zoro'nun geleceği seviye Hawkins'in fallarında bile gözükmez.

Son olarak... Law-Hawkins gerçekten dövüşecek mi bilmiyorum. Sonuç nasıl olacak, kazanan kim olacak ve nasıl kazanacak gibi bir çok parametre Hawkins-Law denkliğini etkiler. O yüzden sonucu, olayların gidişatını görmekte bir fayda var diyorum.

Ellerine sağlık ;)

Hawkins'in vudu bebeklerini kaybettiğini görmemiz bence tamamen alıştırma süreci. Hani bu adamın gücü neydi, nasıl işliyor sorularına yanıt. Aynısı Law vs Smoker kapışmasında da olmuştu, Law'ın meyveyle neler yapabildiğini göstermişti, tek sıkıntısı Law Smoker ezmesiyle kapışırken, Hawkins Zoro reyizle sürtüştü. Zoro'nun denklik hatta üstünlük ihtimali var ama dediğim gibi ne Hawkins'in ne de Zoro'nun gerçek ederini bilmiyoruz.

Supernovalar arasında Kid, Apo, Drake, Hawkins ve Law'ın özel bir yeri olduğunu belli etmişlerdi daha önceden. En çok dikkat çekenleri filan demişti Jimbei sanırım. Dolayısı ile ben bu 5'ini oldukça güçlü ve tehlikeli görüyorum. Luffy ise bambaşka bir kulvarda şuan. Şimdilik:
Law>Hawkins>Zoro dur.
Wano sonrası ise Zoro Hawkins'i geçer. Law ile eşit veya bir tık üstü/altı olur.

Şimdilik Law>Zoro>Hawkins gibi duruyor. Edebiyat kasmayacağım yok gelecek kknin sağkolu yok en iyi gösterilen 3 süpernoavadan biri falan. Gösterdikleri güç böyle şimdilik. Bu arc her şey değişebilir ama.

Millete göre Zoro bir anda Kara Kral olacak. O zamana kadar sap sap adamlarla uğraşmaya devam. Bir anda vahiy inecek ve sen artık kral oldun Zoro diyecekler. Zoro hemen vızuuuutt, transformers gibi Optimus Prime'a bağlayacak. Müthiş :alkis:

Law çok başka bir karakter, adamın meyvesi çok sağlam ve alt yapısı hepsinden sağlam. Üstüne üstlük bir de D. Craker karşısında çok kişi Law'a şans veriyordu, Hawkins bunlara rakip olmaz gibi geliyor. Zoro ve Law iyi bir ikili olmuştu. İkisi şuan için denk olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık