Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Çakılı Mihawk'ın Seviyesini Aşmış mıdır?

Bu seviyeyi aştı mı?

• Kullanılan toplam oy
    284
Saçma bir soru. Çakılı Mihawk'ın gücü ile kokutou yoru kullandığı güç farkını biliyor muyuz? Wb'den bisentoyu alsan yine Teach'i kıvrandıramaz mı? Shanks'ın çakı kullansa Mf savaşını bitiremez miydi?

Saçma bir soru. Çakılı Mihawk'ın gücü ile kokutou yoru kullandığı güç farkını biliyor muyuz? Wb'den bisentoyu alsan yine Teach'i kıvrandıramaz mı? Shanks'ın çakı kullansa Mf savaşını bitiremez miydi?
WB'nin gücü Bisesto üzerine mi de bu örneği veriyorsun? Alakasız bir örnek şuan verdiğin.
Zoro üzerinden versen daha net olur. Mesela Wano da elinde bıçak olan Zoro ve elinde kılıç olan Zoro aynı seviye de mi sana göre?

WB'nin gücü Bisesto üzerine mi de bu örneği veriyorsun? Alakasız bir örnek şuan verdiğin.
Zoro üzerinden versen daha net olur. Mesela Wano da elinde bıçak olan Zoro ve elinde kılıç olan Zoro aynı seviye de mi sana göre?
Wb'nin gücü sadece bisento + meyve değil ki. Bu seride hiç bir güç bir etken etki etrafında dönmüyor.
Zoro'nun çakıyla evi ikiye böldüğü yerde çakısına 50 birim b.haki uygulamış olsun. Kılıca 50 birim b.haki uygularsa hasar artar ve teknik avantajı var, bunu kastediyorsun değil mi? Ben de diyorum ki Mihawk'ın b.haki seviyesini bilmiyoruz, Zoro'nun b.haki seviyesini bilmiyoruz. Hızları için elimizde somut veri yok keza k.haki ve dorukileri için de öyle. Şimdi bir vs atsalar Mihawk ciddileşip haki duvarıyla da ezebilir, Zoro tüm güç uğraşıp Vista gibi 6-7 vuruşluk denklik de gösterebilir. İki karakterin de sınırlarını görmeden bu yorum yapılamaz diyorum. Bir gücü oluşturan 7-8 etken var bu evrende en az, biri olmadan karakterler çöpe dönüşmüyor. En önemli güç haki olmasına karşın hakiden mahrum Wb'nin yaptıkları ortada. Mihawk'ın çakıyla dolaşması handikap mı sence?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık