Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Çakılı Mihawk'ın Seviyesini Aşmış mıdır?

Bu seviyeyi aştı mı?

• Kullanılan toplam oy
    284
Doruki de üstün kabul etme kısmı işin ''bence''si.Zoro fiziksel gücüyle ön plana çıksa da doruki de bile hala Mihawk'ın seviyesine geldiğini sanmam.

Sonraki yazdıklarından Mihawk'ın seviyesi tartışmasına döner.Luffy'nin Kaido karşısındaki durumunu düşününce çakılı Mihawk vs Zoro gayette başa baş olabilir gibi geliyor bana.
Doğru diyorsun iş yine dönüp dolaşıp şu uğursuz herifin seviyesine geliyor :D Her tartışmanın ve konunun kaderi oldu resmen herif kabus gibi çöktü serinin üzerine uğursuz vampir :oleyo:

Bence Shanks'i fazla hafife aliyosun. Tek kollu Shanks en azindan ekmek biçakli Mihawk'a esittir.
Aslında bi teori var. O çakı Mihawk'ın eskiden kullandığı katanadan olabilir diye. Mihawk zamanında bu Yoru'nun sahibine ezici bir şekilde yenilmekteyken ve kılıcı param parça olmuşken, rakibi buna senden asla büyük birisi olmayacak demiş, Mihawk da çok alınmış ve bi anda haki açıp kırılmış kılıcının keskin ucunu eline alarak rakibini teklemiş. O günün anısına yanında meyve bıcağı olarak taşımaktaymış o çakıyı.

Silahı silah yapan silahı tutan bilekdir kardeşim.Bir kurdan bile tehlikeli birinin elinde tehlikeli bir sila olabilir.Zoro isterse wanoyu baştan sona kessin o kılıçlara Mihawk kadar haki yükleyemiyorsa yenemez.
KALEM KILIÇTAN KESKİNDİR... Ne alaka? diyeceksin değil mi.Bu da o hesap oldu işte üstadım.
Siz şimdi ciddi ciddi Zoro'nun Mihwak'ın çakılı halini yenemeyeceğini mi düşünüyorsunuz? İşte suç konuyu açanda değil ki :D Demek ki Zoro Vs Kılıç Kını - Sanji Vs Brokoli - Luffy vs Çöp diye konu açılsa bu forum onu bile tartışacak.Bende bilinçli zannediyorum burayı :D Zira bu konu söylediğim konularla eşdeğer.Yapmayın beyler...
Diyorum ya, o kadar power up falan boşa yazılıp - çizilmiş.Zira hala yolun başında karşılaştığı, Zoro ile Mihawk'ın arasındaki güç farkını ve Zoro'nun ne kadar gitmesi gerektiğini gösteren o çakıya, bugün hala yeniliyor bu adam.Üstünden 20 yıl geçti ve biz 1000 küsürlü bölümlere geldik.Süpersiniz abi ne diyeyim.

Velhasıl kelam ; Zoro'nun Mihawk'ı çakılı halde yenemeyeceğini söylemek, bugün Zoro'nun %1 dahi ilerlemediğini söylemekle eşdeğerdir.Zira Mihawkla ilk dövüşlerinde Zoro %0'dı.Oda bekletip bekletip en son Raftel Arc'da dövüş sırasında yükletecek sanırım bütün Power Up'ları...

Son düzenleme:
:D ben de ilk başta zoro ya çakıl denildiğini zannetmiştim. Hani zoro odunu Mihawk ın seviyesini aştı mı der gibi :)

Şuan ki zoro, mihawkın tek slash attığı kadardır.Çakıyı 100 level yapalım kullanıcıyı da 1000 level yapalım şuan zoro 101 level olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık