Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Çakılı Mihawk'ın Seviyesini Aşmış mıdır?

Bu seviyeyi aştı mı?

• Kullanılan toplam oy
    284
İyi de bunun konuyla alakası ne ki ? :/

Keser.Fakat Zoro'nun vereceği hasar Mihawk'ın kokasının seviyesine göre değişir.Mihawk'ın kokasının da Zoro'nun kokasından daha sağlam olduğunu düşündüğümden hasar alsa da bunu belli bir oranda azaltabilir.

Hakiyi aradan çıkartınca alır zaten Zoro.Benim dediğim de işte Mihawk materyal eksikliğini b.haki-k.haki ve dorukiyle kapatabilir kısmı.
İşte o ilk kısım hakiyi fazla büyütmenle alakalıydı o kadar oldu işte :( O kokayı aştığı sürece çok bir önemi kalmaz ki aşar. Çünkü bunun için hakisinin baskın gelmesi şart değil, sonuçta çıplak kola kılıçla dalıyorsun. Karşıdaki küçük çocuk falan olsa neyse, eline kılıcı verip kolunu uzatırsın kesemeyebilir de bu tartışma Zoro'ya açık bi hakaret.

Yahu Mihawk, yonkou seviyesi tamam da :D Zoro her türlü aşmıştır.
Aştı diyen kardeşlerimin gözlerinden öpüyor ve seriyi iyi analiz edip, haterlık yapmadıkları için tebrik ediyorum.( Bu arada hemen buraya; ya kardeşim herkes istediği şıkkı işaretler bla bla demeyin, herkesin görüşüne saygım var ama bu da benim görüşüm. )
Aşamadı diyen kardeşlerime ise Zoro'yu, gömmelerinde başarılar diliyorum.

İşte o ilk kısım hakiyi fazla büyütmenle alakalıydı o kadar oldu işte :( O kokayı aştığı sürece çok bir önemi kalmaz ki aşar. Çünkü bunun için hakisinin baskın gelmesi şart değil, sonuçta çıplak kola kılıçla dalıyorsun. Karşıdaki küçük çocuk falan olsa neyse, eline kılıcı verip kolunu uzatırsın kesemeyebilir de bu tartışma Zoro'ya açık bi hakaret.
Hakiyi önemli gördüğüm doğru da tek güç unsuru olarak görmem.Zaten iki tür haki+dorukinin avantajı sayesinde Mihawk alabilir diyorum.Bu üç güç unsuru da bence az buz bir şey değil.

Çıplak kola kılıçla dalmak olarak bakma işte.Mihawk'ın kokasının sertliği atıyorum 10kdır.Zoro'nun da 5kdır.O zaman Mihawk kolunu hakiyle kapladığında normal kol olmaz işte o.Ha Zoro yine keser mi keser.Fakat Mihawk kokasının sertliği sayesinde hasarı belli bir seviye azaltabilir.Dövüşe bir şekilde devam edebilir.

Önce çakılı Mihawk ne seviyesi onu anlamak lazım. Bence kolsuz kılıç ustası Shanks'a eşittir.

Shanks bir yonkou. Zoro, elinden kılıç olmayan Shanksi sizce indirebilir mi? Bence indiremez. Bakınız kaido. Herif çizik yemiyor. Bakınız WB darbe alsa da dayanıyor kodumu oturtuyor. Bakınız BM hasar almıyor. Bence Shanks de koka ve görünmez haki ile ciddi bir defans gücüne sahip. E Mihawk > Shanks olduğuna göre Mihawkın elinde kılıç olmasa da luffy+zoro ikisi dalsa da alamazlar bence :p

Hakiyi önemli gördüğüm doğru da tek güç unsuru olarak görmem.Zaten iki tür haki+dorukinin avantajı sayesinde Mihawk alabilir diyorum.Bu üç güç unsuru da bence az buz bir şey değil.

Çıplak kola kılıçla dalmak olarak bakma işte.Mihawk'ın kokasının sertliği atıyorum 10kdır.Zoro'nun da 5kdır.O zaman Mihawk kolunu hakiyle kapladığında normal kol olmaz işte o.Ha Zoro yine keser mi keser.Fakat Mihawk kokasının sertliği sayesinde hasarı belli bir seviye azaltabilir.Dövüşe bir şekilde devam edebilir.
Dorukide neden Mihawk'ı üstün kabul ediyoruz ki :/ Belki tam tersi Zoro daha güçlüdür ki zaten fiziksel gücü ön plana çıkarılmış bir karakter. Ben dediğim gibi bunun dışında Mihawk ile Zoro'nun hakileri arasında çakıyla karşı koyacak kadar ekstrem bir uçurum olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum.

Dorukide neden Mihawk'ı üstün kabul ediyoruz ki :/ Belki tam tersi Zoro daha güçlüdür ki zaten fiziksel gücü ön plana çıkarılmış bir karakter. Ben dediğim gibi bunun dışında Mihawk ile Zoro'nun hakileri arasında çakıyla karşı koyacak kadar ekstrem bir uçurum olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum.
Doruki de üstün kabul etme kısmı işin ''bence''si.Zoro fiziksel gücüyle ön plana çıksa da doruki de bile hala Mihawk'ın seviyesine geldiğini sanmam.

Sonraki yazdıklarından Mihawk'ın seviyesi tartışmasına döner.Luffy'nin Kaido karşısındaki durumunu düşününce çakılı Mihawk vs Zoro gayette başa baş olabilir gibi geliyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık