Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zonge vs Bacterian

Epeydir aklımda olan bir konu idi, hazır uyku tutmamışken açayım dedim. :oleyo2: Bu konuda çizgiroman evrenlerindeki en pis iki karakteri ele alıyoruz. Her yönden ele alabilirsiniz, atış serbest. Karakterlerimizi yakından tanıyalım;

Zonge

Zonge bilindiği üzere Toriko evrenindeki komedi unsurudur. Ancak komedi unsuru da olsa mangakanın ona yüklediği belli özellikler bulunuyor misal, o kadar pistir ki, derideki pisliği yiyerek temizleyen doktor balıkları, Zonge'nin üzerine üşüşüyor.

Ayrıca Zonge oldukça korkutucu bir kahramandır. Sürpriz elmayı level 80 gibi über bir seviyede korkutmayı başarmıştır. Ki level 100, dünyanın yok oluşuna denk geliyor düşünün nasıl korkutmuş. :oleyo2:

Ve ayrıca Zonge, yeni doğmuş da olsa Galala Timsahı'nın yavrusunu öldürmeyi başaracak kadar güçlüdür. Baltalı İlah kadar olmasa da balta kullanmışlığı vardır. :oleyo2:

Bacterian

Bacterian da yine bildiğiniz üzere DB evreninin komedi unsurlarından birisidir. Ancak adından da anlaşılacağı üzere çok pis bir kahramanımızdır. Hatta o kadar pistir ki, doğduğundan beri hiç yıkanmadığı söylenir. Attığı balgamın filleri tiksindirdiği, onunla karşılaşanın burnunu kapatmaktan ellerini kullanamadığı söylenir. O kadar ki, Jackie Chun gibi Goku gibi karakterler ona yaklaşamamış, Kuririn dışında onu yenebilen olmamıştır. Kuririn de malumunuz burnu olmadığı için Bacterian'a karşı kazanabilmiştir. İzleyelim;

Şimdi sorumuzu yineliyoruz, iki pislikle bütünleşmiş karakterin karşılaşması sizce nasıl sonuçlanır ? Zonge, Bacterian'ın iğrenç kokusundan etkilenir mi ? Bacterian Zonge'nin baltasından sakınabilir mi ? Cevapları alayım. :oleyo2:

İlk karakteri tanımadığım için sadece giflere göre değerlendirebiliyorum, ve bu durumda Bacterian daha pis görünüyor, eh tabi ikisi de pislik olduğu için birbirlerinden etkilenirler mi o konuda emin olamadım :confused: (not: gifleri okuyacam diye kör oluyodum az kaldı, normal sayfası yok muydu bunların :hoo:)..

İlk karakteri tanımadığım için sadece giflere göre değerlendirebiliyorum, ve bu durumda Bacterian daha pis görünüyor, eh tabi ikisi de pislik olduğu için birbirlerinden etkilenirler mi o konuda emin olamadım :confused: (not: gifleri okuyacam diye kör oluyodum az kaldı, normal sayfası yok muydu bunların :hoo:)..
Fazla yer kaplamasın diye çerçeveyi küçültmüştüm ama biraz büyültmeye çalışayım madem. :)

Edit: Büyüttükçe bozulduğu için en iyisi resimleri takip edin, yazıları okumaya çalışmayın. :(

Zonge gerçekten itici, hiçbir işe yaramayan, komedisi bile olmayan karakterimsi bir şey. :S Diğer karakteri bilmiyorum ama, Zonge'den daha yararlı becerileri, özellikleri vardır mutlaka. :S

Senin gif yapmayı öğrendiğin o andan itibaren başımıza gelecekleri biliyordum :/
Hiç öğrenmemeliydin :/ Topluma faydalı olabilecek bir öğretiyi nükleer silaha çevirdin :(
Bacterian diyorum tabiki

Daima Zonge reyiz kalbimizdesin reyiz :utan:
Ulan Reiper :hhh: Zonge-sama The Best Villian :oleyo2:
Zonge Sama için Fanclub açmayı düşünüyorum, biraz daha sahne alsın da seride. :oleyo2:

Senin gif yapmayı öğrendiğin o andan itibaren başımıza gelecekleri biliyordum :/
Hiç öğrenmemeliydin :/ Topluma faydalı olabilecek bir öğretiyi nükleer silaha çevirdin :(
Bacterian diyorum tabiki
Aklımda bir sürü, denenmiş yahut denenmemiş bilemiyorum artık, fikir var. Yavaş yavaş uygulayacağım işte. :D

Adam ciddi ciddi toriko fanıymış
Nerden anladın ??? :eek:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık