Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoldyck vs Hayalet Takımı

Silvadan aldığı darbeyi iyileştirebilecek zamanı olduğunu düşünüyor musun? Çünkü adamın işi bu, yaptığı her saldırıda öldürmek için vuracak. Uvogin'in yaptığı saldırılar daha yüzeysel.
Şu kanıya nasıl vardın, merak ettim. Uvogin yere yumruk atıp krater açan bir adam. Silva ise iki tane nen topu yapıp Chrollo'yo vuruyor adamda çizik yok. Salonun blokları yıkılıyor, toz toprak kalkıyor o kadar. Kurapika'nın mütehassıs modda hızı ve sezgileri tavan yapıyor. Sisin içindeyken arkasından sinsice saldıran Uvogin'i görüyor ve darbesini blokluyor. Kolu kırılıyor anında iyileştiriyor kolunu. Yani iyileşme hızı da müthiş, dediğin kadar zaman almıyor.

Maha'yı bi kenara koyalım nedir ne değildir pek bilmiyoruz. Bu iki grubun karşılaşması sonucunda hayalet takımının, içinde kocaman köşkü ve bahçesi olan bir dağı olmuş olur. Finansal destek işte

Zoldyck ailesini sevsem de Hayalet Takımını alabilmesi imkansız bence. ( sadece animede gösterilenlere bakarak)

Şu kanıya nasıl vardın, merak ettim. Uvogin yere yumruk atıp krater açan bir adam. Silva ise iki tane nen topu yapıp Chrollo'yo vuruyor adamda çizik yok. Salonun blokları yıkılıyor, toz toprak kalkıyor o kadar. Kurapika'nın mütehassıs modda hızı ve sezgileri tavan yapıyor. Sisin içindeyken arkasından sinsice saldıran Uvogin'i görüyor ve darbesini blokluyor. Kolu kırılıyor anında iyileştiriyor kolunu. Yani iyileşme hızı da müthiş, dediğin kadar zaman almıyor.
Eline nen depolayıp saldırıyor işte. Döve döve öldürmeye yönelik savaşıyor. O bakımdan yüzeysel dedim. Chrollo'nun olayına gelirsek orda Silva'nın darbesini alıp almadığı da gösterilmedi. Kurtarmış olabilir kendini bir şekilde ya da başka birşey olmuştur. Ben Kurapika'nın Silva karşısında verdiği açıkta hayatını kaybeder düşüncesindeyim. Nen topu yapmaktan başka özellikleri vardır, nenden ayrı küçüklükten adam öldürmek için aldığı kabiliyetler de var ailelerine özel.

Maha tek başına çoğunu götürür.Sonuçta Netero ile eşit şartlarda dövüşmüş.Zeno da Chorollo'yu bence zorlanmadan yener.Feitan ile Silva arasında siklet farkı var.Sİlva çok daha ağır basıyor bana göre.Killua da şu anki haliyle bir çoğundan güçlüdür bence.En fazla 4 tanesi ile kapışamayabilir.
Zoldyc ailesi o kadar kolay yıkılsaydı herkes üşüşürdü başına zaten ün yapmak için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık