Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoldyck vs Hayalet Takımı

Hayalet takımı kehaneti vardı Genel onu bilen varsa yazabilir mi
Chrollo Lucilfer'in yetenek çalma özelliği var. İsmini hatırlayamadığım Kurapika'nın koruduğu küçük bir kız çocuğundan da kehanet yeteneğini çalıyor. Ama her türlü çalamıyor, bazı koşulları var tabi. Yeteneğin uygulanışına bizzat tanıklık etmesi gerekiyor gibi.

Chrollo Lucilfer'in yetenek çalma özelliği var. İsmini hatırlayamadığım Kurapika'nın koruduğu küçük bir kız çocuğundan da kehanet yeteneğini çalıyor. Ama her türlü çalamıyor, bazı koşulları var tabi. Yeteneğin uygulanışına bizzat tanıklık etmesi gerekiyor gibi.
4 tane şart var. Yeteneğe tanık olması, karşısındakinin yeteneği anlatması, kitaba dokunması ve bunları 1 saat içinde yapması olması gerekiyordu.

Takım çok rahat yener ama içlerinden bir kaçı ölür.

4 tane şart var. Yeteneğe tanık olması, karşısındakinin yeteneği anlatması, kitaba dokunması ve bunları 1 saat içinde yapması olması gerekiyordu.

Takım çok rahat yener ama içlerinden bir kaçı ölür.
Uzun zaman oldu, cevap verilmeyince vereyim dedim. İyi oldu toparladığın eyw. :)

Bana kalırsa Zoldyckler sayı farkından yenilir.

Ya ben bu vs kafasını anlamıyorum allukayı çıkarmış vs attırıyor :D niye çıktı alluka? saçma saçma nerf atıp vs yaptırılır mı yahu? 6 vs 13 nasıl bir kafa yapısı onuda anlamadım örümceklerde bir gram nerf yok.

Neyse diğer bir konu Zoldyack ailesinin bu kadarla sınırlı olduğunu zannetmiyorum gerisi vardır daha erken bir vs olmuş ancak şu şartlar için konuşacak olursak örümcekler alacaktır baya yanlı bir vs olmuş ama

Ya ben bu vs kafasını anlamıyorum allukayı çıkarmış vs attırıyor :D niye çıktı alluka? saçma saçma nerf atıp vs yaptırılır mı yahu? 6 vs 13 nasıl bir kafa yapısı onuda anlamadım örümceklerde bir gram nerf yok.

Neyse diğer bir konu Zoldyack ailesinin bu kadarla sınırlı olduğunu zannetmiyorum gerisi vardır daha erken bir vs olmuş ancak şu şartlar için konuşacak olursak örümcekler alacaktır baya yanlı bir vs olmuş ama
Alluka olsa bile bir şey değişmeyecekti. Kötü dilek dilediğin zaman aile için sonuçları daha kötü olur. Onun dışında üflesen ölecek birisi.

Adamın yazdıklarında maha yok yalnız. Öyle düşünüceksek uvoginde öldü burda ne işi var? Yazdığı üyelere göre değerlendirmek lazım. Kalluto nötrleniyor zenoyla chrollo kapışır birbirlerini nötrler Feitan Illumiyle başa çıkabilir çıkamasa bile Nobunaga yardım eder diyelim Killuayı Shalnark tutar diye düşünüyorum Millumi çöp zaten geldik Silvaya onu ise geri kalan Uvogin,kartopi,shizuku,machi,phinks tutabilir diyelim geriye kalan üyelerde herkese destek çıkar üyelerinin çoğunu kaybederek kazanır örümcekler

Şimdi maha zoldyck'in gücünü ve yeteneklerini bilmiyoruz ama anlatıldığı kadar insan azmanıysa örümceklerin çoğunu harcar bu herif. Silva'nın da öyle aman aman bi gücünü görmedik ama ailenin reisi olarak boş değildir bu adam.Zamanında örümceklerden birini harcamış ve chrollo ile teke tek dövüşmüş zeno vs chrollo desek chrollo 2 yetenek birden kullanabilir yer imi sayesinde bi sayfaya yer imi koyar diğer sayfayı çevirip 2 yetenek ile dövüşür ve chrollo alır. Silvayı da tek bir hayalet üyesi tutamaz. Phinks ve feitanı versek feitan darbe alınca rising sun etkin oluyor ama silvadan aldığı darbelerle hayatta kalırmı bilemem phinks'in de yumruklarını savuşturacak kadar hızlıdır bunlar böyle oyalanır. İllumi de teke tekte bir çok üyeden güçlüdür. Buna da nobunaga ve kortopiyi versek illumi kortopiyi harcar. Nobunaga ile bir süre dövüşten sonra nobunagayı'da alır. Kikyo'nun hiç bir gücünü görmedik ama elbet o da boş değildir. Ona da machiyi verelim birbirlerini nötrlesinler. Killua'da şuanki haliyle shalnark ile kapışacak kadar güçlü hızını da eklersek hızını alamayıp frankline de yürür. Geriye shizuku,bonolenov,milluki ve kalluto kaldı.Kalluto ve milluki de birbirini nötrlesinler örümcekler büyük kayıp vererek alır.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık