Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

(Zhen Chan Savaşı) Zi Yu vs NiTian ErXing

Bu Savaşı Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    38
Nitian hasta olmasa yüksek zorluk altı vermezdi, ama şu haliyle ortalama bir Bilge Kral seviyesi.

Zi Yu ise o seviyeyi epey aşmış bir canavar. Yengeci Zi Yu alır.

Antik zamanlardaki karanlık ve Tanrı’ların savaşı çıkmaza girmişken Hei Long’un olaya el atmasıyla karanlıklar cehenneme sürülüyor YongHen Zhi’nin korkulu kabusu olarak kalıyor ve diğer Ejder kabilesi üyeleriyle Tanrı’lar, Hei Long’un gücü karşısında korku ve endişeye kapılıp kumpas kuruyor ve malum olaylar yaşanıyor sonrasında tüm Tanrı’ları katlettikten sonra Tian ismini alarak dünyaya hükmediyor arada çıkan isyanları yaşamı resetleyerek baştan başlatıyor ve bu üç defa tekrarlanıyor en sonunda da Ah Gou’ya al bakalım biraz da sen yönet diyerek Kan Mızrağı’nı teslim ediyor ve inzivaya çekiliyor. Sözün özü Tian istemediği sürece kolay kolay kendisiyle kapışabilecek birisi yok.

Ankete gelirsek Zi Yu alır.

Zhen can yenildi mi orayı anlamadım en son zi yu ölüyordu Zhen chan kurtardın beni diyordu ?
Şöyle söyleyeyim, Tian'ın yarattığı tanrılar arasında öz tanrılara, yani Antiklere en yakın karakter Zhen Chan. Hatta bazılarından daha güçlü. Çevresine ve kendisine ölümsüzlük verebilmesi, Er-chan gibi bir yan formu, muhteşem ilizyon yetenekleri onu diğer bilge krallardan çok daha üste koyuyor.

Zaten tanrılar Zhen Chan gelince bir, "Ooo tamam karanlıkların işi bitti," falan oluyor. Buradan anlayabiliriz farkı.

Soruna gelirsek;

Zhen Chan, öbür kişiliği Er-Chan ile epeydir başı dertte olan biri, Er-ChanZhen Chan'ın tam tersi. Zi Yu Er-Chan formunu durdurabildiğinden diyor "Beni kurtardın, teşekkürler." diye.

Tavsiyeler üzerine seriyi okudum. Muhteşemmiş gerçekten :a:

Zi Yu alır. Ama Nitian'ın hikayesi seri sonuna kadar uzasa ve hasta olmasa Nitian alırdı bence.

Tabi gördün kılıçları yine. :D
İkisinde de kılıç var o sorun değil. Nitian beni daha çok etkiledi açıkçası. Ama handikaplar işte. İkinci seri ile 3. Seri arasında baya güç farkı var. Nitian gibi potansiyel fışkıran birinin yaşasa kendini ne kadar geliştireceğini tahmin etmek zor değil. Hastalığına rağmen Wu'yu yenip Tian'ın karşısına çıktı adam. Az başarı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık