Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

(Zhen Chan Savaşı) Zi Yu vs NiTian ErXing

Bu Savaşı Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    38
İlk sezon apayrı bir şeydi bence de. O kölelik zamanlarında olanlar ve sonrası baya iyi bir şekilde kurgulanmıştı. Ben bunda yazar değişikliği olduğunu bilmiyordum.

Nobblesse sorma ya. Çok bozdu hem hikaye hem çizim.
Yazar değişikliği yok bildiğim kadarıyla.Ben hikaye ve çizim farklı kişiler tarafından yapılıyorsa bir ihtimal bozabilir belki demek istedim.Noblesse öyle hikayeyi bir kişi çizimleri başka bir kişi yapıyor.

Ona bakarsan az ilerisinde adamı öldürdüler. Sonra işin öyle olmadığı ortaya çıktı. :D

Zi Yunun olayı tabi ki müthiş bir başarı. Tiana dokunmak mümkün değilken onu kesiyor, ciddileştiriyor, en güçlü tekniğini açmaya zorluyor. Hoş kendi başına yapamazdı, sınır kırıcılı QiongXiong Jie den müthiş bir power up aldı. O hali sınır kırıcılı Karanlıkların hepsinden güçlüdür zaten. Zhen Chan dövüşündeyi haliyle Tianı bu kadar zorlayamazdı. :D
Büyük başarı elbette.Yalnız 2-3 generalin ruhunu daha alsa Tian'ı belki yenecek seviyeye gelecek Zi yu bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Bu Tian'ın yenilmezliğine şanına gölge düşürmüyor mu ? Yani bu kesinlikle alt edilemez dediğimiz bir yetenek yada bir özellik ortaya koymadı.O yüzden hepsi kendini güç için feda etse falan yenilebileceğini düşünüyorum.

Büyük başarı elbette.Yalnız 2-3 generalin ruhunu daha alsa Tian'ı belki yenecek seviyeye gelecek Zi yu bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Bu Tian'ın yenilmezliğine şanına gölge düşürmüyor mu ? Yani bu kesinlikle alt edilemez dediğimiz bir yetenek yada bir özellik ortaya koymadı.O yüzden hepsi kendini güç için feda etse falan yenilebileceğini düşünüyorum.
Tian hiçbir zaman ciddi değildiye bağladılar onu yav. Yenemezdi bence.

Yazar değişikliği yok bildiğim kadarıyla.Ben hikaye ve çizim farklı kişiler tarafından yapılıyorsa bir ihtimal bozabilir belki demek istedim.Noblesse öyle hikayeyi bir kişi çizimleri başka bir kişi yapıyor.

O dediğini Ah Gou yaptı işte. Herkesten ruh çekti Tiana meydan okudu. Baya da hasar vermişti, o kısımları tekrar okumak lazım ama Tian Zi Yudan sonra beyaz duvar kullanmadı diye aklımda kalmış. Son sezonda beyaz duvar yapınca Ah Gou bile dayanamıyordu. O tekniğe karşı koyacak kimse yok. 2. Sezonun sonunda Tianda bir amaçsızlık oluştu. Adamın yaşama amacı kalmadı. Ah Gounun o haliyle denk gitmesini falan ona yoruyorum ben. 3. Sezon bambaşkaydı mesela. Bütün şehri titretiyordu adam. :D

Nitian'ın gücü tartışılmaz.Karanlığın zamanında ki en iyi adamı.Fark atmış diğer komutanlara.Bu sayede topladı ya yanına da.Ama zi yu da ayrı seviye.Ben nitian'ın zhen can çarklarından kurtula bileceğini sanmam.Onu örnek veriyorum nedeni de en güçlü tanrı görmem.O koltukta oturan hariç tabi.Zi yu alır ya.Ama çok güzel vs olurdu.

Nitian'ın gücü tartışılmaz.Karanlığın zamanında ki en iyi adamı.Fark atmış diğer komutanlara.Bu sayede topladı ya yanına da.Ama zi yu da ayrı seviye.Ben nitian'ın zhen can çarklarından kurtula bileceğini sanmam.Onu örnek veriyorum nedeni de en güçlü tanrı görmem.O koltukta oturan hariç tabi.Zi yu alır ya.Ama çok güzel vs olurdu.
O dönem QiongXiong Jie, NiTianla denkti, sınır kırıcı açtığını saklamış herkesten, NiTian tanrılarla kapışcaz dedi diye kabul ettim, sesimi çıkarmadım diyor. :D Bence sonraki sezonda sınır kırıcı açan 3lü dahil 5i de denk karakterler. Belki SiWang YenShen savasçının maskesiyle 1 tık öndedir. Adam ölümsüz oluyor malum. :D

O dönem QiongXiong Jie, NiTianla denkti, sınır kırıcı açtığını saklamış herkesten, NiTian tanrılarla kapışcaz dedi diye kabul ettim, sesimi çıkarmadım diyor. :D Bence sonraki sezonda sınır kırıcı açan 3lü dahil 5i de denk karakterler. Belki SiWang YenShen savasçının maskesiyle 1 tık öndedir. Adam ölümsüz oluyor malum. :D
Doğru QiongXiong Jie da da vardı.Ama sonraki sezonu sayma kaç yıl geçmişti 10 yıl mı ? o kadar zamanda güçlenmeleri normaldi.Rahatlardı da.Ama güç teknik uygulama bakımından nitian öndeydi ya.Tabi eski tanrı hocası vardı bu bile ekstra artı demek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık