Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

(Zhen Chan Savaşı) Zi Yu vs NiTian ErXing

Bu Savaşı Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    38
Görüyorum ki aramızda hala FSJ okumayanlar varmış. Islak sopayla dövsek yeridir.

Ben karar veremedim pek. Zi Yu ağır basıyor gibi ama Nitian'a da haksızlık ediyormuşum gibi geliyor.

Zi yu Tian'ı %100 haliyle dövüşürken mi zorlamıştı ? Bloğa göz attım sadece de 100 bin yıl önceki savaşçı ruhu uyandı çok ciddiye alıyor denmiş cidden.Orada başka bir kısma durumu var mıydı ? Tian'ın sınırını gördüyse yok galiba.Öyleyse harbi büyük iş.Yada okurken Tian'ı biraz fazla abarttık gözümüzde.
Tian ciddileşmeye başlayınca dövüş bitti zaten. Tian ın sınırını gòrmeyi arzuluyordu Zi Yu ama beyaz duvar dendiği anda kör olduğu için göremedi. :D Tianın gücü tarif edilemez ve sınırsız bir güç. Zhen Chan, benim gücüm onunkiyle kıyaslanamaz diyor. Bunun üstüne laf söylenmez sanırım. Son sezondaki Ah Gou bile başedemedi Tianla. Onu FSJ evrenindeki kimse yenemez kısacası. :D

Tian ciddileşmeye başlayınca dövüş bitti zaten. Tian ın sınırını gòrmeyi arzuluyordu Zi Yu ama beyaz duvar dendiği anda kör olduğu için göremedi. :D Tianın gücü tarif edilemez ve sınırsız bir güç. Zhen Chan, benim gücüm onunkiyle kıyaslanamaz diyor. Bunun üstüne laf söylenmez sanırım. Son sezondaki Ah Gou bile başedemedi Tianla. Onu FSJ evrenindeki kimse yenemez kısacası. :D
O algıyı kırdı işte Zi yu.Adama hasar verdi üstüne ejderini kesti.Yani daha sağlam biri gelse Tian kıl payı kazanırdı gibi bir hava estirildi.Şu ilk başta kısıtlayan sonra kısıtlayamam artık gibisinden konuştu ciddileşince o yüzden bana Tian %100 gücüyle dövüşmüş gibi geldi.Birde silahı maden silahıymış onu seriyi okurken kaçırmışım.Asıl büyük gücü o madeni ruh gücünden geliyor sanırım.Silahta keramet vardı çünkü silahı çekince ayrı bir seviyeye çıkıyordu.

Anılar depreşti. Benim için sonu oldukça ters köşeyi.:D

Noblesse'nin lost gibi bozması düşünülürse yine iyi devam etmiş bu seri.Yazar çizer farklı olunca böyle sorunlar çıkıyor sanırım.İlk sezon kadar iyi olamadı tabii ama diğer hikayeler de iyiydi devam olarak.
İlk sezon apayrı bir şeydi bence de. O kölelik zamanlarında olanlar ve sonrası baya iyi bir şekilde kurgulanmıştı. Ben bunda yazar değişikliği olduğunu bilmiyordum.

Nobblesse sorma ya. Çok bozdu hem hikaye hem çizim.

O algıyı kırdı işte Zi yu.Adama hasar verdi üstüne ejderini kesti.Yani daha sağlam biri gelse Tian kıl payı kazanırdı gibi bir hava estirildi.Şu ilk başta kısıtlayan sonra kısıtlayamam artık gibisinden konuştu ciddileşince o yüzden bana Tian %100 gücüyle dövüşmüş gibi geldi.Birde silahı maden silahıymış onu seriyi okurken kaçırmışım.Asıl büyük gücü o madeni ruh gücünden geliyor sanırım.Silahta keramet vardı çünkü silahı çekince ayrı bir seviyeye çıkıyordu.
Ona bakarsan az ilerisinde adamı öldürdüler. Sonra işin öyle olmadığı ortaya çıktı. :D

Zi Yunun olayı tabi ki müthiş bir başarı. Tiana dokunmak mümkün değilken onu kesiyor, ciddileştiriyor, en güçlü tekniğini açmaya zorluyor. Hoş kendi başına yapamazdı, sınır kırıcılı QiongXiong Jie den müthiş bir power up aldı. O hali sınır kırıcılı Karanlıkların hepsinden güçlüdür zaten. Zhen Chan dövüşündeyi haliyle Tianı bu kadar zorlayamazdı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık