Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zeff vs. Vinsmoke Judge

Kim kazanır ?

• Zeff

Kullanılan: 9 22.0%
  • Vinsmoke Judge

Kullanılan: 32 78.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    41

Zeff'in gençliğinde ve hatta şimdi bile normalden daha güçlü olan inanılmaz bir bacak gücü vardır. Tekmelerin öldürücü gücü yüzünden ayakkabıları düşmanlarının kanıyla boyanmış, bu yüzden kendisine "Kızıl-Bacak" lakabı takılmıştır. Tekmeleri ile kayaları kolayca parçalayabilir ve demirin üzerinde ayak izini bırakabilir. Baratie'de Pearl'ün attığı yanan inci toplarının ateşini tekmesinin rüzgarı ile söndürmüştür. Şu an bir bacağı takma olsa da, tekmelerinin hala bir insanı öldürecek gücü vardır. Zeff kendi bulduğu bu dövüş stilini Sanji'ye de öğretmiştir.

Sanji, Kuroobi ile olan dövüşünde 40. seviye balıkadam yumruğu yemiş, ardından eğer aynı kategoriye konulacak olsaydı, Zeff'in tekmelerinin "400. seviye" olacağını söylemiştir. Buradan yola çıkarak şimdi yaşlı bir adam olan Zeff'in tekmelerinin bu yaşında bile ortalama üstü bir güce sahip olan bir balıkadamın saldırılarından daha güçlü olduğu sonucuna varılabilir.

Vinsmoke Judge Sanji'nin babası ibişin tekidir :D

Zeff'in adının geçmesiyle bana muhtemel bir vs ihtimali doğdu gibi geldi. Oda güzel bir senaryoyla Sanji'nin iki baba figürünü çarpıştıracaktır. Bu vs'nin sonucu da muallak anketi ondan açtım zaten, Zeff kazanıp Sanji'yi kurtaracak ya da Zeff'i Judge'a öldürtüp Sanji'ye powerup aldıracaktır. Anket de bunun üzerine açılmıştır.

Judge bu arcın sezarı bence.Güçlü ama abartmaya gerek yok 500 milyondan fazlası etmez.Genç Zeff nasıldır bilmiyoruz ama yaşlı hali de zayıf şimdi o yüzden pek şans tanımıyorum.Abartmayalım desem de judge ona göre epey güçlü kalır ve kazanır.

Zeff Mihawk'ı görünce gözleri fırlıyor. Gençliğinde neler neler görmüştür bu moruk deriz ya.. Zeff anlaşılan çok bir şey görmemiş. Böyle bir hadise yaşanmasa bile şu var. Sanji Zeff'in çok güçlü olduğunu bilse tehditlere kulak asmaz ve gidin de görün;

..... derdi :D:D:D

Gerçekten kardeşlerinden birinin onu öldürebileceğini düşünüyor demek ki. Bu gibi çıkarımlardan sebep Judge pisliği Zeff reyizi harcar diyorum. Ahh biraz daha güçlü olaydın Zeff sensei..

MDL_Roronoa

Zeff çöp bir karakterdir. Judge gibi bir reyizle mukayese edilemez.

Gönlüm Zeff dese de, gerçekçi olmak lazım. :( Judge alır, zaten yıllar önce Sanji için yapmış olduğu fedakarlık Zeff reyiz'in korsanlık hayatını bitirmiş durumda. Gücündeki düşüş de görmezden gelinemez kanımca.

Zeff Grand line cehennem dediği için tekrar east blue ya geri dönmüş bir adam. Yani fazla abartmamak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık