Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Reis şimdi Falme savaşını okudum. O savaşta Balzamon'a son hamleyi yaparken kılıcı 2 eliyle tutuyor ama sadece sol eli damgalanmış. Sağ eli zaten daha önce damgalanmış. Yani kılıcın kabzasının sadece bir tarafında balıkçıl var. Sağ eli ne zaman damgalanıyor hatırlamıyorum ama.
Dünyanın gözünde olmuş olabilir belki.Ben Balzamon savaşında iki eli damgalandi diye hatırlıyorum.

Olabilir ama falme lordu diye biliyorum tabi yanlış hatırlamıyorsam.
Seanchandı. Yüksek kandan turak aladon o da balıkçıl damgalı kılıç taşıyordu.

Ben Rand iki elini birleştirince bir elindeki sıcak damga diğer elini de dağladı diye hatırlıyorum ama burda kimse bahsetmediği için hafızamdan şüphe ediyorum. Kitaplardan arayıp bulmaya çalışırım. Ama damgalanma falmede miydi tear da mıydı hatırlayamadım

Şimdi kafamda zayıf bir teori var, ona destek verebilecek sorular var kafamda ama hatırlamıyorum. Şahinkanadının nasıl öldüğünü okuduğunu hatırlayan var mı? Ya da genjei kulesi, tilkiler, yılanlar vsyle muhabbeti var

Son düzenleme:
Abi Tam'ın kılıcının internette resimlerine baktıkça daha beğendim bu kılıcı. Bu katana çok kötü olmuş ya.

Bu kılıçlar hem görsel olarak hemde kitapta ki kılıca benzerlik yönünden paylaştıkları kılıçtan çok daha iyi bence. Şunlara benzer bir kılıç yapsalardı keşke.

Dizi başlayınca bizi bu başlıkta mı ağırlayacaksınız ? Yoksa yersiz yurtsuz kendi başlığımıza mı gideceğiz a dostlar

Moiraine'nin mektubu çıktı ortaya.Yılanlar ve tilkiler :oops: Mat'in hikayesi 3 kitaptır çok iyi gidiyor.Perrin sıktı artık.Rand desen bı ileri iki geri gidiyor.Allah aes sedailerin belasını versin.

Bir de bu seçilmişler öldür öldür bitmiyor arkadaş.Şu ana kadar benim saydığım 8 10 tane oldu ama hala bir yerlerden çıkıyorlar.

Moiraine'nin mektubu çıktı ortaya.Yılanlar ve tilkiler :oops: Mat'in hikayesi 3 kitaptır çok iyi gidiyor.Perrin sıktı artık.Rand desen bı ileri iki geri gidiyor.Allah aes sedailerin belasını versin.

Bir de bu seçilmişler öldür öldür bitmiyor arkadaş.Şu ana kadar benim saydığım 8 10 tane oldu ama hala bir yerlerden çıkıyorlar.
Mezarın efendisi boşa söylenmiş bir söz değil reis. Karanlık Varlık ölü bir kişiyi yeniden diriltebilir. Kaçıncı kitaptasın bu arada?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık