Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yugioh Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar merhaba bayağıdır biri düzenlesin diye bekliyordum ama kimse çıkmadı bari ben başlatayım dedim isteyen devam ettirebilir. Eğlencesinedir çok kasmdan keyifli bi turnuva hedefindeyim

• İlk aşamada katılacak olanlar oyundaki nicklerini bu başlığın altına yorum olarak yazsın
  • ikinci olarak kaç kişi katılır bilmiyorum ama minimum 16 kişi olursa güzel olur diyelim 20 kişi geldi katılımları dondurup.korsanfan site nicklerine göre alfabetik sırayla alt alta yazacağım birinci ikinciyle üçüncü drdüncüyle olacak şekilde fikstür çıkartacağım
  • sonra maçlara geçeceğiz herkes kimle maç yapacağını ve o kişinin oyundaki nickini buradan bakıp oyundan ekleyecek 2 gün süre olacak iki tarafında müsait olduğu bir zamanda (fikstür açıklandıktan sonraki 2 gün içinde) 3 maç üzerinden maçlarınızı tamamlayıp kazananı buraya yorum olarak yazacaksınız
  • birinci turun kazananları gene alfabetik olarak 2. tura geçecek yeni fikstüre göre rakiplerle oynayacak tek kişi kalana kadar böyle devam
  • rakibiniz belli oldu ama iki gün içinde hiç online falan olmadı diyelim bay geçersiniz. ayrıca tek sayıda katılımcı varsa sonuncu kişi bay geçer.
güzel olur umarım :)

KATILANLAR
Akagami Shanks-haddi2
Buggy The Clown-buggy
Cavitq11 -Kadirhan
Cias-cias99
erdemexi-Salazar
kadir †.-kadir t.
LonelySam-LonelySam
Monkey D. Dragon-Xagrext
MRTFR -MRTFR
Riful-riful
seyyah-seyyah
Venomemre1907-Venomandxneo

Son düzenleme:
Bence biraz daha beklemek gerek oyun daha yeni olduğundan herkes amatör sayılır. Biraz daha kaliteli desteler yapınca falan yapılabilir turnuva.

Bence biraz daha beklemek gerek oyun daha yeni olduğundan herkes amatör sayılır. Biraz daha kaliteli desteler yapınca falan yapılabilir turnuva.
deste geliştirmek hiçbirzaman bitmeyecek ki sürekli yeni kartlar çıkacak yeni paketler yayınlayacak konami.

ayrıca eğlenme amaçlı sonuçta illa en iyi desteyle girmeye gerek yok bence :)

ama tabi 10dan az kişi olursa düzenlemek saçma olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık