Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yu-Gi-Oh! Duel Monsters - Teşekkürler Kazuki Takahashi

Pokemon, Beyblade ve Yu-Gi-Oh çocukluğumun efsane üçlüsüdür.

Gerçi hepsini hala açar izlerim. :D

Yugioh bunlar arasında bana kalırsa daha bir büyüklere hitap ediyor. Karanlık yanı daha yüksek. Batak oynarken elime gelen kartlara kartların kalbine diyerek bakarım ama tabi işe yaramaz. :D

Joey wheeler reyizdir.

Ve son olarak, Exodia yok et!

İzlediğim yere kadar aşırı beğendiğim bebeyken hastası olduğum ama çocukluktan kalma bir kulak aşinalığı olsa gerek yuginin dublajdaki sesi değişince bırakmıştım. Hala daha ötesini izleyemem moda giremiyorum. Aşırı yakışıyordu lan o ses ona. Arkadaş gerçekten aşırı kaliteli serilerle büyümüşüz şaka maka. Pokemon, Beyblade, Digimon, Yu gi Oh ulan şunlardan bir tanesi bile şu devirde çocukların ufkuna çağ atlatacak animeler. Bunların üstüne güncel olarak takip edilen TLA'yı ekleyin bir de. Of ki ne of

It's time to duuuuduuuu. :D
Efsaneler efsanesi bir seri. Hala seveni olmasi mutluluk verici
Hahahaha. O askerlere o şarkı... Adamlara üzüldüm ya. :D :D

En sevdiğim 4 animeden biri ya. Sevmez olur muyum hiç. :utan:

Pokemon, Beyblade ve Yu-Gi-Oh çocukluğumun efsane üçlüsüdür.

Gerçi hepsini hala açar izlerim. :D

Yugioh bunlar arasında bana kalırsa daha bir büyüklere hitap ediyor. Karanlık yanı daha yüksek. Batak oynarken elime gelen kartlara kartların kalbine diyerek bakarım ama tabi işe yaramaz. :D

Joey wheeler reyizdir.

Ve son olarak, Exodia yok et!
Digimon'la birlikte benim de efsane dörtlümdür.

Joey favorim ya. Serideki en sevdiğim adam.

Şu opening de sezonu da harikaydı.
Katılıyorum. Bu da efsanedir. Arkadaki o canavar sesleri muazzam.

İzlediğim yere kadar aşırı beğendiğim bebeyken hastası olduğum ama çocukluktan kalma bir kulak aşinalığı olsa gerek yuginin dublajdaki sesi değişince bırakmıştım. Hala daha ötesini izleyemem moda giremiyorum. Aşırı yakışıyordu lan o ses ona. Arkadaş gerçekten aşırı kaliteli serilerle büyümüşüz şaka maka. Pokemon, Beyblade, Digimon, Yu gi Oh ulan şunlardan bir tanesi bile şu devirde çocukların ufkuna çağ atlatacak animeler. Bunların üstüne güncel olarak takip edilen TLA'yı ekleyin bir de. Of ki ne of
Ooo efsane dörtlümü seven biri daha. :sapkali:İlk sezondaki dublajı, son sezonda tekrar yapılmıştı. Mısır bölümlerinde o ince tiz ses olsaydı olmazdı zaten. Adamlar bunu bildiğinden midir nedir son sezon tekrardan o kalın ve tok sese geçiş yapmışlardı.

Biz çok şanslıydık ya. Şimdiki nesil de gerçekten çok şanssız. İzledikleri şeyler bu efsanelerin tırnağı olamaz.

Yugi misir tanrisini kullanan adami elindeki kartlari bitirterek kazaniyodu. Hukmen hesabi. Oyle bi bolum hatirliyo gibiyim. Rakip keldi. Yugi zihin kontrol karti kullanmisti sanirim taraf degisme. O bolum hangisine denk geliyor acep? Ya da oyle bi bolum var miydi :p

Yugi misir tanrisini kullanan adami elindeki kartlari bitirterek kazaniyodu. Hukmen hesabi. Oyle bi bolum hatirliyo gibiyim. Rakip keldi. Yugi zihin kontrol karti kullanmisti sanirim taraf degisme. O bolum hangisine denk geliyor acep? Ya da oyle bi bolum var miydi :p
Strings'i diyorsun. 65. bölümü izleyebilirsin. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık