Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Oyun içinde adamın destesi açılıyor ya oradan kartların bilgilerine tıklayabiliyor musun? Zaten denk gelemezsin çünkü hiçbiri yok oyunda :D Var aslında da sadece karakterler kullanıyor.

Daha PvPde desteye bakma özelliği gelmeden önce biri rakibinin mezarlığındaki Magical Cylinder'i göstermişti. Rakip ona karşı kullanmıştı. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama var böyle kart ekleme hileleri :D
Ben PvP'de karşı tarafın destesine bakamıyorum yalnız :) bana karşı hiç kullanılmadı yani bu kartlar.

Sen niye bıraktın yav oyunu? Gel düello atalım senle :)
Makine tipi fusionda kullanılıyor. Atıyorum 3 Cyber Dragon'u Polymerization kullanmak yerine Power Bond kullanıp birleştirerek Cyber End Dragon yaparsan, Cyber End Dragon'un atağı 2 katına çıkar. (4000x2 = 8000) Ancak turun sonunda kazandığı saldırı değeri kadar can kaybı yaşarsın. (4000 kazanmıştı 4000 kaybedersin yaşam puanından.)
Sağol bilgiler için :good:

Steam'den uzağım şu an. Askerlik bitsin bir bakarım, belki ona da başlarım :)
Telefon için de var. Ama telefondaki kartları steamdeki oyuna aktaramıyorsun sonradan. En azından ben öyle biliyorum. Ama online duelloları biraz ağır telefonda. Duel links nasıl telefonda bilmiyorum.

Telefon için de var. Ama telefondaki kartları steamdeki oyuna aktaramıyorsun sonradan. En azından ben öyle biliyorum. Ama online duelloları biraz ağır telefonda. Duel links nasıl telefonda bilmiyorum.
Duel Links telefonda kasıyor ama idare ediyorum, pek sıkıntı olmuyor. Bahsettiğin oyuna baktım biraz. 5er adet canavar ve büyü-tuzak kartları için yer olması güzel bir özellik. Mirror Force kartı kullanılabiliyor, bu da güzel. Ama 40 kartla düello yapmak biraz fazla şans işi sanki.

Ben PvP'de karşı tarafın destesine bakamıyorum yalnız :) bana karşı hiç kullanılmadı yani bu kartlar.

Sen niye bıraktın yav oyunu? Gel düello atalım senle :)

Sağol bilgiler için :good:
Düello attıktan sonra bakabiliyorsun. Yav onu demiyorum :D Link attım ya sana linkte kartlar gözüküyor ya şimdi. Demek ki adam kullanıyor bunları. Yoksa niye gözüksün? Adamlar yapıyor bu tür şeyleri. Bu kartlar etkinliklerde gözüktü bir kere belki hacklemiştir :D Yapar bunlar.

Ders çalışıyordum bıraktım. Yeni telefon alınca tekrar başlarım belki.

Düello attıktan sonra bakabiliyorsun. Yav onu demiyorum :D Link attım ya sana linkte kartlar gözüküyor ya şimdi. Demek ki adam kullanıyor bunları. Yoksa niye gözüksün? Adamlar yapıyor bu tür şeyleri. Bu kartlar etkinliklerde gözüktü bir kere belki hacklemiştir :D Yapar bunlar.

Ders çalışıyordum bıraktım. Yeni telefon alınca tekrar başlarım belki.
Doğru ya :gamyon: elinde olmayan kartlardan oluşan bir deste oluşturabiliyoruz ama kullanamıyoruz diye biliyorum. Ya da sadece kopyalabiliyor da olabiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık