Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

'Oyun Sohbet' forumunda kadir †. tarafından 22 Oca 2017 tarihinde açılan konu

1. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 3,759
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Az önce açtım ticketi görür görmez aldım valla. Ticketta olması iyi oldu. Yoksa Canadia'yı alacaktım. Onu da diğer UR ticketında varsa alacağım artık.

Tüh ya onu almadım bak. :(

İyi yapmışlar yoksa hiç kazanamayıp nadir kartları alamayacaktık.

2. Dante13 İstesen yaparsın

Dante13 (İstesen yaparsın)
    Mesaj Sayısı 614
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Sr olarak Gate Blocker dikkatimi çekti. Kullanışlı özellikleri var, temin edilebilecek başka bir yer de yok.

Yine bir Sr kartı olan The Monarchs Awaken da güzel bir kart. Bir defasında sadece bu kart yüzünden üstün durumda olduğum maçı kaybettim. Doğru kullanıldığında epey etkili bir kart.

Ne alacağıma karar veremedim daha, oldukça güzel kartlar var :gamyon:

3. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 3,759
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Tetsu Trudge etkinliği gelecek sanırım yine. Gate Blocker'ı oradan elde edebiliriz almana gerek yok şimdilik.

4. Dante13 İstesen yaparsın

Mesaj Sayısı 614
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Öğrendiğim iyi oldu. Teşekkür ederim :sapkali:

5. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 3,759
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Rica ederim. :sapkali:

6. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 83
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Monarch Awaken ve Toon dark magician girl en iyi iki kart Sr olarak. Bir sonrakinde bunlar yok haberiniz olsun . Obeliski de İshizu yenerek alabilirsiniz şimdiye çoktan almışsınızdır zaten .

7. N'eonz I'll Die Smiling.

N'eonz (I'll Die Smiling.)
    Mesaj Sayısı 204
    Üyelik Tarihi12 Eki 2016
    Toon Dark Magician Girl ve Toon Barrel Dragon eski event ödüllerinden kazanılıyordu. Şuan bayağı nadirler.

8. Dante13 İstesen yaparsın

Mesaj Sayısı 614
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Yav şu selection box 1'de çok güzel 10 küsür kart kestirdim gözüme. 10 defa açma hakkımın hepsini kullandım, 1 tanesi bile düşmez mi arkadaş :(

9. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 83
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Ben de açtım da istediğim kartlar gelmedi. Mirror Wall, Senju ve bir kaç kart daha geldi. Değdi mi değdi ama istediğim kartlar gene kaldı. Eski destelerden güzel r ve n kartlar destelerde o yüzden eski desteleri açmadıysanız sırf R ve N kartlar için yine açılır. Her türlü açın.

10. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 3,759
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Vay arkadaş ya. Keşke dark magician girl'ü alsaydım. :( Bir daha denk gelmez demi?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 1, Ziyaretçi: 0)

1. Dante13
Yukarı Çık