Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

2-3 Haftadır girmiyodum Epic Yami'nin kartlarını görünce açtım hemen. Eternal Soul,Magician Navigation,Black Illusion ve Apprentice İllusion Magician çok sağlam kartlar. Yakında birinden birini elde edebileceğimiz bir event gelir umarım.
6 oyunda 1 galibiyet alabildim sadece. Gerçekten aşırı zor bir event yapmışlar. :/

Karakterlerde exp kasmak için bir taktiğiniz falan var mı? Benim çok zamanımı alıyor. Yugim hala 40 ı geçmiş değil 30 dan sonrası çok ağır ilerliyor.

Mesela Tea 38. Seviyede Dark Burning Attack veriyor ama 38.Seviyeye kadar oof of.

Hadi ya. Bilemedim bak şimdi.

Npc'ye karşı Full defence taktiği etkili oluyor. Saldırmadan duramıyor npc :) bir defa Amazon destesi ile karşısına çıktım onu da kaybettim.
Aynen. Bir de kapattığım kartları yok ediyor. Son maçımda yine yok edecek diye kart kapatmadım tek turda iki kara büyücü ve bir canavar daha oynadı işimi bitirdi. Yani Wall of D.koysam kazanacaktım. Ama öyle bir npc ki ne yapsam tam tersini yapıyor. Öyle yapmaya programlanmış sanki. :/

Aynen. Bir de kapattığım kartları yok ediyor. Son maçımda yine yok edecek diye kart kapatmadım tek turda iki kara büyücü ve bir canavar daha oynadı işimi bitirdi. Yani Wall of D.koysam kazanacaktım. Ama öyle bir npc ki ne yapsam tam tersini yapıyor. Öyle yapmaya programlanmış sanki. :/
O kart yok etme meselesi çok can sıkıcı dediğin gibi :(
Onu tahmin ederek oyunu actığım anda ilk Yugi'yi yendim sonra npcleri temizledim.:bilmem::bilmem:
Az önce oyuna girdim bir npc ile düello yaptım yugi hemen çıktı.

Silent Magician'ı para harici elde etme imkanımız yok demi? 12.99 TL idi sanırım. :(
Dream Ur ticket da olması gerek yani yarın 1 tane alabilirsin istersen.

Bu arada ilk gün Sr ticketta Toon dark magician girl var . Baya nadir bir kart eğer başka katta ihtiyacınız yoksa alın derim

6 oyunda 1 galibiyet alabildim sadece. Gerçekten aşırı zor bir event yapmışlar. :/
Bu arada Yugi NERF yemiş yine iyisiniz. Biraz gücünü kısmışlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık