Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Öncelikle Arkana'nin Trick Up the Sleeve skili sana ilk turdan Cosmo Brain gelmesini garantiliyor. O yüzden kullanılıyor . O skil olmasa bu kadar kullanılmaz.

Blackwing destesi su an güçlü değil ayrıca kurmak için çok gem istiyor. Şimdilik es geç onu 9999 gem olana kadar da harcama .Ben de şu an 9999 gem var. Hediye kısmında da 3000 falan vardır. Bir sonraki desteyi bekliyorum güzelse açarım değilse oyunda belli başlı kartlar var onlar için deste açarım .

Öyle boşa harcarsan böyle olur ben 4 destesen birini açıyorum onu da sağlam açıyorum . Sen de biriktirmeden açma bir daha yoksa ondan bir bundan bir olur düzgün deste olmaz .
Haklısın valla ne diyeyim. Wall of D. kartından 3 tane olsun diye paket açmıştım ondan gitti gemler. :( Biriktiği zaman Gaia Genesis açacağım hedefim o. U.A veya Mermail kurmak istiyorum.

Haklısın valla ne diyeyim. Wall of D. kartından 3 tane olsun diye paket açmıştım ondan gitti gemler. :( Biriktiği zaman Gaia Genesis açacağım hedefim o. U.A veya Mermail kurmak istiyorum.
Son desteyi açabilirseniz açın. Koaki Meiru ve karakuri efsane desteler olmuşlar. Gem biriktirin direk açın desteyi. Youtubedan falan nasıl olduklarına bakın direk anlarsınız.

Amazoness Village diye bir kart var. 40 seviye Mai, Field Spell olarak kullanıyor. Ama katalogda aradığımda böyle bir kart görünmüyor. Olayı çözemedim bir türlü.

Bilgi için sağol başkan :good:

Yorumlarda kartın op olduğu için şu anlık elde edilemez olduğu söyleniyor. En azından ileride Mai'ye yetenek olarak gelse hiç fena olmaz.
Bir şey değil. :sapkali:

Aynen. Eskiden vardı belki sonradan aşırı güçlü olduğundan oyundan kaldırılmıştır. Yada hiç eklenmemiş olabilir. :bilmem: Gelmesi güzel olurdu.

Vay arkadaş ya. Pot of Greed kartının oyunda olmasını istiyorum, adamlar gidip skill olarak veriyor. Tamam iyi hoş ama skill harici olsa daha güzel olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık