Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Anasını satayım sürekli sürekli sihir/tuzak kartlarımı yok ediyorlar. Wall of D. veya Enemy C. gibi kartları koysak ne olacak. Bir boka yaramıyor. Gel de ayar olma. :/

Ota boka paket açarsak böyle olur işte. Şimdi sağlam kart açmaya yetecek gem yok. Kafama tüküreyim. :/

Bu ranked da her 5 maçın 4 ünde neden Cosmo Brain ile karşılasıyorum yahu yeter.
Blackwing destesi yapıyım mı yoksa ocaktaki paketi mi bekliyim.Ne dersiniz?
Öncelikle Arkana'nin Trick Up the Sleeve skili sana ilk turdan Cosmo Brain gelmesini garantiliyor. O yüzden kullanılıyor . O skil olmasa bu kadar kullanılmaz.

Blackwing destesi su an güçlü değil ayrıca kurmak için çok gem istiyor. Şimdilik es geç onu 9999 gem olana kadar da harcama .Ben de şu an 9999 gem var. Hediye kısmında da 3000 falan vardır. Bir sonraki desteyi bekliyorum güzelse açarım değilse oyunda belli başlı kartlar var onlar için deste açarım .

Anasını satayım sürekli sürekli sihir/tuzak kartlarımı yok ediyorlar. Wall of D. veya Enemy C. gibi kartları koysak ne olacak. Bir boka yaramıyor. Gel de ayar olma. :/

Ota boka paket açarsak böyle olur işte. Şimdi sağlam kart açmaya yetecek gem yok. Kafama tüküreyim. :/
Öyle boşa harcarsan böyle olur ben 4 destesen birini açıyorum onu da sağlam açıyorum . Sen de biriktirmeden açma bir daha yoksa ondan bir bundan bir olur düzgün deste olmaz .

Öncelikle Arkana'nin Trick Up the Sleeve skili sana ilk turdan Cosmo Brain gelmesini garantiliyor. O yüzden kullanılıyor . O skil olmasa bu kadar kullanılmaz.

Blackwing destesi su an güçlü değil ayrıca kurmak için çok gem istiyor. Şimdilik es geç onu 9999 gem olana kadar da harcama .Ben de şu an 9999 gem var. Hediye kısmında da 3000 falan vardır. Bir sonraki desteyi bekliyorum güzelse açarım değilse oyunda belli başlı kartlar var onlar için deste açarım.
Uzun aradan sonra dün ranked atıyım dedim. Çok güzel maçlarda oluyor çok Cosmo Brainli maclarda.

Bende senin gibi düşünüyorum bu paket açma tekniğini ama yeni ay yeni eventler yaklaştı ya bi fikrinizi sorayım dedim.

Uzun aradan sonra dün ranked atıyım dedim. Çok güzel maçlarda oluyor çok Cosmo Brainli maclarda.

Bende senin gibi düşünüyorum bu paket açma tekniğini ama yeni ay yeni eventler yaklaştı ya bi fikrinizi sorayım dedim.
Yeni deste açıklandı öyle ilgimi çeken bir deste bulamadım. Fabled ve Koaki Meiru kartları eklenmiş nasıl olacağı daha belli değil. Bana kalırsa Fabled destesi kuvvetli olacak.

Yerinizde olsam biraz daha beklerdim gemleri harcamak için.

Yeni deste açıklandı öyle ilgimi çeken bir deste bulamadım. Fabled ve Koaki Meiru kartları eklenmiş nasıl olacağı daha belli değil. Bana kalırsa Fabled destesi kuvvetli olacak.

Yerinizde olsam biraz daha beklerdim gemleri harcamak için.
Evet gördüm. Toplasan 5 tane kart var bana göre işe yarayabilecek olan.

Hiç Vagrant aldınız mı?
Oyuna hiç para harcamadım. Vagrantta gereksiz bence zaten biraz oynadın mı karakterleri rahatlıkla son seviye yapabiliyorsunuz. Ancint fairy dragon, junhk synchron olan desteyi açabilirim. O destede gelecek potansiyeli var. Eğer geminiz varsa Gaia Genesis destesi en iyi deste. O desteden çok güzel kartlar var.Hem U.A. hem Mermail, Koaki Meiru vs vs. Ayrıca galaxy cyclone ve Drowning Mirror force, Gemini Spark gibi güzel kartlar da var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık