Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Esas husus hatırladığım kadarıyla email adresinin doğru olması.Diğer bilgilerin doğruluğunun ne kadar önemi var bilmiyorum.
Ben bu tür hesaplarda her zaman cakma hesap kullanırım. :oleyo:
Onlar hikaye sadece konami id şifre hatırla yeter. Tristan da açılıyor . 20. Aşamayı geçince açılıyor direk
Tamamdır. 2 gün önce hesabı açıp data transfer yaptım transfer complete falan dedi. Son bir soru daha bunu sadece bir kere yapmamız yeterli demi? Sürekli sürekli data transfer yapmama gerek yok sanırım. Yani 2 gün önce transfer yaptığımda Tristan'ı açmamıştım, dün açtım. Tristan şuan hesaba kaydolmuş mudur? Başka da sorum yok şimdilik. :sapkali:

Tamamdır. 2 gün önce hesabı açıp data transfer yaptım transfer complete falan dedi. Son bir soru daha bunu sadece bir kere yapmamız yeterli demi? Sürekli sürekli data transfer yapmama gerek yok sanırım. Yani 2 gün önce transfer yaptığımda Tristan'ı açmamıştım, dün açtım. Tristan şuan hesaba kaydolmuş mudur? Başka da sorum yok şimdilik. :sapkali:
Sürekli yapmaya gerek yok diye biliyorum.Şimdiye kadar en az 5-6 kez hesabı oradan oraya taşımışımdır.Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık