Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

lan 3 enemy controller 1 tane de soul exchange geldi :D Hiçbiri işe yaramıyor hazyde

Yukarıda yazıyor numarası 683311

Fark ettim ya :D Senin maçta elimde 6 tane tuzak kartı vardı ya. Böyle bir şans olamaz. Duelloyu sen kazanırdın ama bağlantı kopmasa

Fark ettim ya :D Senin maçta elimde 6 tane tuzak kartı vardı ya. Böyle bir şans olamaz. Duelloyu sen kazanırdın ama bağlantı kopmasa
Ne diziyorsun sen yav o kadar :D Nobleman, Gyokko falan bekledim ama gelmedi. Kendimi sağlama almayana kadar saldırmıyorum genelde. Bir de Lava Golem korkusu mudur nedir. Sahamda çok fazla canavar bırakmamaya çalışıyorum.

Ne diziyorsun sen yav o kadar :D Nobleman, Gyokko falan bekledim ama gelmedi. Kendimi sağlama almayana kadar saldırmıyorum genelde. Bir de Lava Golem korkusu mudur nedir. Sahamda çok fazla canavar bırakmamaya çalışıyorum.
Bilmiyorum nasıl bir şans vardır ben de. Gene tuzak kartları geldi elime. 10 canavar var bir tanesi bile gelmez mi ele. Floodgate gelmiyor ki şöyle kitleyeyim :D Unlucky

KaRaBeLaM

Bu Tanrı kartlarını nerden alıyoruz yada nerden çıkıyor bilgili biri mesaj atabilrse cok sevinirim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık