Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

'Oyun Sohbet' forumunda kadir †. tarafından 22 Oca 2017 tarihinde açılan konu

1. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 81
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Ben de bir türlü düşüremedim hala zaten. İnat etmiş çıkmamaya. Toon Barrel Dragon destesi için arıyorum. Baya sağlam deste olur o deste. Duruma göre 2-3 deste hazırlayacağım. elimdeki gemleride biriktiriyorum duruma göre harcayacağım.

2. erdemexi Üye

erdemexi (Üye)
    Mesaj Sayısı 209
    Üyelik Tarihi1 Kas 2012
    arkadaşlar oyuna bir aradam sonra yeniden başladım da. red eyes desteleri gelmiş ve baya yaygınlaşmış baya zorluyor beni. bu destenin counter kartı nedir. nasıl önlem alıyosunuz.

platta takıldım 3 oyuncudan 1i red eyes. trap jammer durdurmuyor. magic jammer çok masraflı twister belki olabilir.fuh rin ka zan işe yarayabilirde nerden çıkıyo bilmiyorum

3. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 81
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Desteni buraya koyarsan daha fazla yardımcı olabiliriz. Red Eyeslara karşı counter bulman biraz zor yani direk kontraları yok. En iyi çözüm kendi desteni güçlendirmen olur. Sen desteni at yardımcı olmaya çalışırız.

4. erdemexi Üye

erdemexi (Üye)
    Mesaj Sayısı 209
    Üyelik Tarihi1 Kas 2012
    birkaç destem varda açıkçası ben böyle tek kart arıyorum her destemde işe yarayacak ve bir tane buldum sanki :)

Nobleman of Extermination
    1 kapalı Büyü veya Tuzak kartını yok edip oyundan çıkarın. Eğer bir tuzak kartını oyundan çıkardıysanız, iki oyuncu da kendi destelerini kontrol edip aynı isimdeki tuzak kartlarını oyundan çıkarmalıdırlar. Sonra desteler karıştırılır.

----monster rebone kullanıyordum da pek işe yaramıyordu o kartı da ekliyorum aşağıya

5. The-Hound the Black Swordsman

The-Hound (the Black Swordsman)
    Mesaj Sayısı 1,495
    Üyelik Tarihi9 Ağu 2013

6. erdemexi Üye

erdemexi (Üye)
    Mesaj Sayısı 209
    Üyelik Tarihi1 Kas 2012
    bu baya iyiymiş bende de var zaten okumamıştım hiç. sağol.

kapalıyken de saldırılırsa effect i çalışıyor mu set olarak oynarsak yani ?

7. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,307
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Yok. Senin saldırman gerekiyor. Bir de saldırısı durdurulursa özelliği çalışmaz.

8. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 81
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Heavy Night Counter olabiliyor ama 2 kere summonlaman lazım ve sahada kalması için tuzak ve büyü kartları lazım.

Kendine düzgün bir deste yapmazsan bütün desteler seni zorlar. Şöyle söyleyeyim Enemy Controller, Wall of Distriptuon (Özellikle bu kartı öneririm sana son mini packte SR rakibin sahip olduğu canavar sayısı*800 atk kaybettiriyor sürekli olarak. Yani rakibinin 2 canavarı varsa 1600 atkları sürekli olarak düşüyor.) Mirror Wall, Super Rush Headlong bu kartlar her türlü desteye uyum sağlayabilir rahatlıkla.

Eğer sadece red eyes için tavsiye istiyorsan Hane hane ve gale lizardda güzel iş yapar.

Sen en iyisi bir deste oluştur kafanda ona göre hareket et.

http://duellinks.gamea.co/c/2dwfdxug

şuradan destelere bakıp kartların hangi desteye uygunsa ona göre bir şey çıkarabilirsin.

9. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 81
    Üyelik Tarihi31 May 2010
  10. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,307
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    PVP'de sıkıntı mı var? Otomatik olarak çoğu kişi KoG'a çıkmış.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık