Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yoshioka Seijuro vs Hozoin Inshun

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    5
Evet. Vagabond serisinde Musashi'ye çok zor anlar yaşatmış bu ikilinin dövüşünü sizce kim kazanır?

Yoshioka Seijuro

Yoshioka Seijuro, Yoshioka okulunun lideridir. Tıpkı babasının Shinmen Munsai ile dövüşmesi gibi, o da onun oğlu Shinmen Takezo, yani Miyamoto Musashi ile dövüşmüştür. İlk dövüşü kolay bir biçimde kazanır, fakat ikinci dövüşte zor bir dövüş çıkartıp ölür. Fazlasıyla çapkındır, genelde vaktini genel evlerde geçirir. Kardeşiyle çok yakın gözükmese de ona epey değer verir ve korur.

_____

Hozoin Inshun

Hozoin Inshun, Hozoin mızrak okulunun lideridir. Musashi'yi bir dövüşte mağlup etmiş ve dövüşten arkasına bakmadan kaçmasına neden olmuştur. Küçüklük travması sebebiyle ikinci dövüşte Musashi kendinden korkmayınca telaşa kapılmış ve yenilmiştir. Inshun dövüşmekten hoşlanan, çocuksu bir adamdır. Küçüklüğünde annesinin gözleri önünde tecavüze uğraması onda büyük hasarlar yaratmıştır. Hozoin In'ei'nin torunudur.

Sizce bu dövüşü kim kazanır?

İkisini de aşırı severim. Birlikte Itou Ittosai, hatta Sekishusai'ye bile kafa tutabilirler.

İkisi de denk, karar veremiyorum.

Mangada karşılaşsalardı, kimin kazanacağına dair en küçük bir tahmin yürütemezdim. Ancak işlenme sırası açısından Seijuro kazanır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık