Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yorumlarını En Mantıklı Bulduğunuz Üye/Üyeler?

(deneme: twei ------ )
@Dattebayo..! @Master of Puppets

Bu iki reisle neredeyse bütün konularda aynı düşünmemiz bir yana ben bu adamların yazma tarzlarını seviyorum daha çok. Ani çıkışları falan çok iyi. :/ Bu ikiliyi ayrı bir yere koyuyorum o yüzden.

Onun dışında @twei @Alpamis @Historia @Monkey D. Dragon @Roronoa Zoro @Phoenix @Eustass Captain Kidd @Eric Cartman @Kuroro gibi üyelerin de yorumlarını severim. Bir ara @Shakky de vardı ama kaçtı zalımın kızı. @ch3rl0b11n Çerlo ise artık karakter analizi yapmadığı için sevmiyorum. :S Bitti o.

Gelelim malum ikiliye. :oleyo2: @Millennium Wizard ve @RedTeroR ... Emre'nin mesajları okurken istemsiz bir gülümseme yerleşiyor yüzüme. :D Seviyorum bu adamın yazma tarzını. Red the Error ise... Çok güzel error verdiriyor yalnız
kendisine verdiriyor genelde. O yüzden severim xD

Bir de @Smoker ve @amaneden var yalnız bu ikili yorumda bulunmuyor genelde. Daha çok wikipedia görevi görüyorlar. :/ Ama yorumladıkları zamanlar da mantıklı oluyor genellikle.

Daha da vardır illa ki ama aklıma gelmedi şimdilik.
İnsanın kendince en mantıklı bulduğu kişiler muhtemelen fikirlerine en fazla katıldıklarından çıkar ama böyle yazmaya kalkarsam çok adam çıkar. O arkadaşları es geçerek olabildiğince bilinen argümanlara yoğunlaşan, genelde görünenler üzerinden konuşan üyeyi yazayım ben de, @Smoker .

He ama mantık gibi bir çok sınırlayıcısı olan bi kavramı kenara bırakırsak okurken en çok eğlendiğim @twei ’dir. :)
Smoker>>Yorum yapmaya gerek duymuyorum bölüm bölüm seriyi anlattığı bir konusu bile var adamın daha ne yapsın.

Gümüş>> Nadiren yazar ama güzel yazar.

Çerlo> Eskiden çok güzel mesajları vardı. Artık analiz tarzı mesajlar yazıyorsa da ben görmüyorum. Garp analizini okudukça ağlarım.

Dragon: Çapkın olan değil de askere gidince siteyi salan. Şimdiki Amaneden neyse birkaç yıl önce o oydu bölüm yorumlarında falan döktürüyordu. Kütleler halinde mesaj yazardı her yerde.

Amaneden: Analizleri güzel

Bunun dışında Twei Raiden Hilukuk Çapkın Dragon falan da yazılabilir ama onlar çok polemiğe giriyor yukarıdakiler kadar kakkoi değiller
Eyvallah çok teşekkür ettim :) Ancak beni yazmayan diğer forum arkadaşlarımı kınıyorum.

@Smoker
@amaneden
@Master of Puppets
@Roronoa Zoro
@twei

Aklıma gelen mantıklı yazan arkadaşlar. Çok kişi var ama daha da uzatmayalım.

Kendisi daha çok troll takıldığı için bu kategoriye koyamayacağım ama yorumlarını en eğlenceli bulduğum bir de @Riful var.
Mantık nedir bilmem ama teşekkürler :T Liste yapacak kadar ilgili de değilim o yüzden kusura bakmayın size bu sıfatı veremiyorum.

Ha bu arada en mantıksız üye konusu olursa oraya belki bi liste girilebilir, mantığı tesbih yapıp sallayan üyeler xD

(deneme: Aiden ------ )
Naruto konuları @Dr. Hiluluk . Güzel yazıyor ve çoğu teknik hakkında bilgili yazıyor.

@Riful . HxH konusunda konuştuğumuz zamanları da güzel yazıyordu. Ironi ile aşırı mantıklı olabiliyor bazı. Seviyorum manga anime konuşmasını Riful ile :a:

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık