Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Yorumlarını En Mantıklı Bulduğunuz Üye/Üyeler?

'Korsanfan' forumunda Eric Cartman tarafından 9 Eyl 2019 tarihinde açılan konu

1. Rika Wano'dan sonra Zoro KK ;)

Rika (Wano'dan sonra Zoro KK ;))
    Mesaj Sayısı 2,222
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Eyvallah çok teşekkür ettim :) Ancak beni yazmayan diğer forum arkadaşlarımı kınıyorum.

@Smoker
    @amaneden
    @Master of Puppets
    @Roronoa Zoro
    @twei

Aklıma gelen mantıklı yazan arkadaşlar. Çok kişi var ama daha da uzatmayalım.

Kendisi daha çok troll takıldığı için bu kategoriye koyamayacağım ama yorumlarını en eğlenceli bulduğum bir de @Riful var.

2. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Teşekkür ederim fandaşım. :sapkali:Seni yazmayanları, izninle ben de kınıyorum.:flaugh:

3. Rika Wano'dan sonra Zoro KK ;)

Rika (Wano'dan sonra Zoro KK ;))
    Mesaj Sayısı 2,222
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Seni yazmayanları da kınıyorum fandaşım :) Daha mantıklı Zoro fanı mı var ;)

4. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Estağfurullah, ben bu konuda hiç iddialı değilim. Sizden feyz almaya çalışıyorum.:sapkali:

5. Mesaj Sayısı 10,283
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    @Roronoa Zoro la bu adam mantıklı zoro fanı değil ki yav.Sadece uslubu düzgün bir arkadaş.Yoksa kendisi Zoroya ne Luffyler ne Aceler ne Crakerler yedirmiştir :oleyo2:

6. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    :oleyo:
    Şaka bir yana; doğrudur, bir şey diyemem. Herkesin mantığı kendine sonuçta. :flaugh:

7. Alcatraz hadi lan ordan

Alcatraz (hadi lan ordan)
    Mesaj Sayısı 4,765
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Bu konuyu @Smoker 'le de konuştum. Eğlenmek için girdiğimiz bu sanal platformda üyeleri bu kadar kasmaya gerek yok. Yanlış anlaşılmasın a yöneticisi ya da b moderatörü demiyorum genel olarak. Biraz alttan alın :) Önceden heyecanla girdiğim şu foruma artık giresim gelmiyor. Öte yandan sınırsız ya da uzun süre ban yemiş olan üyelerinde banları açılırsa eski ruh geri dönebilir.

Belki ben çok abartıyorum verdiğiniz cezalar çok yerinde ve adilce. Zamanında bende ota boka ceza verdiğim için bu konuda fazla söz hakkım olmayabilir. Neysem fazla konuştum.

8. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 2,210
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Edit olduğu için bildirim gelmemiş, şimdi gördüm. Bizi de mantıklı bulan varmış.:sapkali:

9. Jiso Doffy sama > Oda

Jiso (Doffy sama > Oda)
    Mesaj Sayısı 4,410
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Bir de ben @Jiso :artiz:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık