Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yorumlarını En Mantıklı Bulduğunuz Üye/Üyeler?

Eyvallah çok teşekkür ettim :) Ancak beni yazmayan diğer forum arkadaşlarımı kınıyorum.

@Smoker
@amaneden
@Master of Puppets
@Roronoa Zoro
@twei

Aklıma gelen mantıklı yazan arkadaşlar. Çok kişi var ama daha da uzatmayalım.

Kendisi daha çok troll takıldığı için bu kategoriye koyamayacağım ama yorumlarını en eğlenceli bulduğum bir de @Riful var.

WhatsApp’ta dönen goygoydan ban yiyorum 2’dir. Kime, neden, ne yazdığımı bile bilmiyorum. Zaten seriyi takip etmeyeli 6 ay olmuştur. İçim çürüdü benim. Geyik olsuna döndü benim adıma.
Ama bebeğimsin.

Edit: yorumlarını en mantıklı bulduğum üye @sensey
Bu konuyu @Smoker 'le de konuştum. Eğlenmek için girdiğimiz bu sanal platformda üyeleri bu kadar kasmaya gerek yok. Yanlış anlaşılmasın a yöneticisi ya da b moderatörü demiyorum genel olarak. Biraz alttan alın :) Önceden heyecanla girdiğim şu foruma artık giresim gelmiyor. Öte yandan sınırsız ya da uzun süre ban yemiş olan üyelerinde banları açılırsa eski ruh geri dönebilir.

Belki ben çok abartıyorum verdiğiniz cezalar çok yerinde ve adilce. Zamanında bende ota boka ceza verdiğim için bu konuda fazla söz hakkım olmayabilir. Neysem fazla konuştum.

WhatsApp’ta dönen goygoydan ban yiyorum 2’dir. Kime, neden, ne yazdığımı bile bilmiyorum. Zaten seriyi takip etmeyeli 6 ay olmuştur. İçim çürüdü benim. Geyik olsuna döndü benim adıma.
Ama bebeğimsin.

Edit: yorumlarını en mantıklı bulduğum üye @sensey
Edit olduğu için bildirim gelmemiş, şimdi gördüm. Bizi de mantıklı bulan varmış.:sapkali:

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık