Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Yorumlarını En Mantıklı Bulduğunuz Üye/Üyeler?

'Korsanfan' forumunda Eric Cartman tarafından 9 Eyl 2019 tarihinde açılan konu

1. Dr. Hiluluk Kurohige Kaizokudan, Māsharu Dī Tīchi senço...

Dr. Hiluluk (Kurohige Kaizokudan, Māsharu Dī Tīchi senço...)
    Mesaj Sayısı 6,762
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Ben hepsinden daha kakkoiyim lan.

2. Alcatraz çok bilen ama çok yanılan billur kişi.

Alcatraz (çok bilen ama çok yanılan billur kişi.)
    Mesaj Sayısı 4,752
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    @Elodin 'i tek geçerim. Sevdiğim seri hakkında güzel incelemeleri ve ileriye dönük tahminleri ile beni foruma bağlayan nadir üyelerden diyebilirim. Zaten foruma pek girmiyorum ama girdiğim zaman ToG konusunda uzun uzun yazmış mı diye bakıp çıkıyorum.

Hmm, onun dışında @Chaos Bringer ve @Alpamis 'in yorumlarını mantıklı buluyorum.

@Chaos Bringer ince detayları ele alıyor ve görünmeyeni gösteriyor.

@Alpamis ise genellikle tartışma konularında mantıksız yorumları mantığıyla çürütebiliyor. Tezleri çok iyi ve sevdiği karakteri abuk subuk bir şekilde savunmuyor. :)

3. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 5,823
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Sadece benimle ilgili kısmına cevap verdim. Diğer kısmına diyebileceğim bir şey yok. Saygı duymak lazım.
    Mod olunca bi' kibarlaştım galiba. :p

4. carpe d. em (Üye)
    Mesaj Sayısı 11,491
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Belli zaten yüzüne bi renk gelmiş :oops:

5. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 5,823
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Hehe. Neyse ki, gelen renk en güzeli. :oleyo:

6. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,648
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    WhatsApp’ta dönen goygoydan ban yiyorum 2’dir. Kime, neden, ne yazdığımı bile bilmiyorum. Zaten seriyi takip etmeyeli 6 ay olmuştur. İçim çürüdü benim. Geyik olsuna döndü benim adıma.
    Ama bebeğimsin.

Edit: yorumlarını en mantıklı bulduğum üye @sensey

7. red john Akainu=Yonkou

red john (Akainu=Yonkou)
    Mesaj Sayısı 565
    Üyelik Tarihi24 Ara 2016
    Mantık mı ? Mantık ne gezer la forumda.

8. Mesaj Sayısı 9,984
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Kid fanları hariç mantık görmedim ben bu forumda.

9. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,589
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Hem manga konusunda hem diğer konularda mesajlarını gördüğümde açıp okuduğum 3 kişi var. @Smoker @ch3rl0b11n ve @amaneden . El alışkanlığı gibi bir şey oldu. Ancak konu mantıksa @Smoker dan başka aklıma kimse gelmiyor. Mantıklı yazan çok insan forumda ama mantığını zan üzerine değil bilgi üzerine kuran bir tek @Smoker var.

10. Yubashiri-sama #Orochiazbileyapıyor

Yubashiri-sama (#Orochiazbileyapıyor)
    Mesaj Sayısı 3,361
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    @Millennium Wizard: Dediğim gibi ucuz fanlık yapmayan bir isim ve yazdıklarını okumayı seviyorum. Dof fanlığı biraz kontrolden çıkıyor. O kadarcık olabilir. Bölümle ilgili yorumlarını merak ettiğim birisi.

@Master of Puppets: Genel olarak her yorumunu severek takip ettiğim birisi özellikle Berserk'le ilgili olanları. Ayrıca East Blue beşlisini hep ayrı bir yere koymasını çok seviyorum. Bölümle ilgili yorumlarını severek takip ettiğim birisi.

@Alpamis: Son kılıç ve Ace fanı bükücü. Bu çılgın kalabalıkları tek başına ezip geçen kahraman. Luffy fanlığı biraz kafa yoruyor. Fakat genel olarak tutarlı Luffy hariç.

@Kuroro: Tartışmayı çok sevdiğim ve eli yüzü düzgün yorumlar yapan bir isim.

@Kuzan: Yine oldukça tutarlı yorumlar yapan bir isim bence.

@Bilture19: Makul yorumlar yapan bir üyemiz. Özellikle SnK ve JoJo'yla ilgili yorumları göz dolduruyor.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık