Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Üst Düzey Denizciler

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    61
@ch3rl0b11n

:D ben derdimi anlatamadım arkadaş tamm öldürsün isterse gebertsin tek atsın umrumda değil yukarıda yazdımı açıkla bana anlamıyorsunuz tekrar yazıyım istiyosan ? " adam niyetini belli etmiş adayı batırcam diyor sen diyosunki ada zarar görmesin diye dokanmiyo adamı durdurmazsa saten batırcak Bu garp hani Wb den daha hızlı ve aynı güçte ya niye 10 sn içinde yere yapıştırmıyor bu adamı wb kafasının yarısı yokken ve göğsünde 2 delikle yaptı bunu bu adam daha hızlı yapması gerekiyor nie yapmıyor ?"
bana bunu açıkla tamm diycem kardeşim ama kalkıp adam ace'i kaybetti falan filan deme garp 1 ace kaybettiyse Wb ace + nicelerini verdi o savaşta
Bak güzel kardeşim :)D) Karasakal gömeceğim dedikten sonra hiç bir haltı gömemedi. Garp'a bile gerek kalmadan Sengoku'dan ayarı yedi zaten, hem de tüm tayfasıyla. Öyle bir söylemişsin ki bilmeyen de adam adayı gömdü kimse bir şey yapamadı sanır. Zaten hiç savaşma niyetinde olmayan Garp da sahneye çıkıp tek yumrukta Burgess'i yere gömdükten sonra buraya kimse dokunamaz dedi ve dokundurmadı da. Adamın iki meyve yemiş hali ve o efsanevi denen adamlarla dolu tayfasıyla çekişip 10 metrekare alanın dışına çıkarmadılar. Shanks geldiğinde ise zaten savaşı bitirmek istedikleri için yol verdiler.

@ch3rl0b11n

:D ben derdimi anlatamadım arkadaş tamm öldürsün isterse gebertsin tek atsın umrumda değil yukarıda yazdımı açıkla bana anlamıyorsunuz tekrar yazıyım istiyosan ? " adam niyetini belli etmiş adayı batırcam diyor sen diyosunki ada zarar görmesin diye dokanmiyo adamı durdurmazsa saten batırcak Bu garp hani Wb den daha hızlı ve aynı güçte ya niye 10 sn içinde yere yapıştırmıyor bu adamı wb kafasının yarısı yokken ve göğsünde 2 delikle yaptı bunu bu adam daha hızlı yapması gerekiyor nie yapmıyor ?"
bana bunu açıkla tamm diycem kardeşim ama kalkıp adam ace'i kaybetti falan filan deme garp 1 ace kaybettiyse Wb ace + nicelerini verdi o savaşta
Sonuç?
Garp ellemediği halde ada falan yıkamadı.

Sonuç?
Garp ellemediği halde ada falan yıkamadı.
Farklı noktadan yaklaşıyorsun. Wb isteseydi yıkardı ancak tayfasından dolayı mecburen gücünü kısması gerekti. Taa ki Ace kurtulana kadar. Sonrasında denizi parçalıyor, etrafı mahvediyor. Bu bile Wb'nin eğer gerçekten adayı yıkmak isteseydi neler yapabileceğini gösterir.

Garp burgess'e yumruk atmamıştır o sahne fillerdır.Sengoku bildiğin tek atmıştır hepsine.Karasakal mal mal konuşmaktan başka birşey yapmamıştır.

Farklı noktadan yaklaşıyorsun. Wb isteseydi yıkardı ancak tayfasından dolayı mecburen gücünü kısması gerekti. Taa ki Ace kurtulana kadar. Sonrasında denizi parçalıyor, etrafı mahvediyor. Bu bile Wb'nin eğer gerçekten adayı yıkmak isteseydi neler yapabileceğini gösterir.
Arkadaş tutturmuş yok adayı yıkacaktı neden üstüne atlamadı diye.

Bunlar dünkü çocuk değiller Garp her ne kadar Wbden güçlü olsa da onu saniyeler içinde yere serip yenemez. Bu kapışma sırasında Garp denizcileri koruyamaz. Wbnin saldırmama nedeni de aynı eğer Garpla bir savaşa girişse bu sürede tüm tayfası katledilebilir ki adayı yıkma girişiminde bulunsa kendini Garpla bir savaşın içinde bulurdu.

Arkadaş tutturmuş yok adayı yıkacaktı neden üstüne atlamadı diye.

Bunlar dünkü çocuk değiller Garp her ne kadar Wbden güçlü olsa da onu saniyeler içinde yere serip yenemez. Bu kapışma sırasında Garp denizcileri koruyamaz. Wbnin saldırmama nedeni de aynı eğer Garpla bir savaşa girişse bu sürede tüm tayfası katledilebilir ki adayı yıkma girişiminde bulunsa kendini Garpla bir savaşın içinde bulurdu.
Adam demiş ki madem garp wb den güçlü ve gördük ki daha hızlı,niye wb nin %99 ölü halde iken tek attığı BB yi ,adayı yıkacam demesine hatta nerdeyse batırmaya çalışmasına rağmen izledi ;)

Adam demiş ki madem garp wb den güçlü ve gördük ki daha hızlı,niye wb nin %99 ölü halde iken tek attığı BB yi ,adayı yıkacam demesine hatta nerdeyse batırmaya çalışmasına rağmen izledi ;)
Sengoku aslında orda hepsine tek başına yetti her ne kadar bir eşşeği alamasa bile. :D

Aynen öyle kardeşim :) saten orda sengokuya saygısından savaşa karışmıyor demi :D Ace'in ölümüne sebeb olan adamı izliyor sadece.

Beyazsakal bile 2 amiral ile aynı anda mücadele edemez.Hal böyleyken yarım amiral Teach'i saymıyorum 7 vs 4 durumda Yonko'ların şansı bile yok denizciler karşısında.

Ben dahil birçok kişi yanlışlıkla yonkoulara vermiş herhalde, tayfalarda var sanıyordum en başta sonra hem tayfa yok hemde BB'de gura gura yok dediler. Hayır yani bunları bile bile bu kadar insan yonkoulara oy verdiyse şaşarım aradaki farka bak la denizcilerin her türlü üstün geleceği karşılaşma bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık