Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yonko - Güç Dengeleri

Kaido ≥ Bm ≥ Teach ≥ Shanks :)

En sonunda: Teach ≥ Kaido ≥ Bm ≥ Shanks

Son düzenleme:
BM'nin hayali Kaido'yu, Shanks'i hatta WB'yi ezmek. Ancak diğerleri de BM'yi ez/e/mediğine göre;

WB ≥ Shanks ≥ Kaido ≥ BM

WB'den Sonra

Shanks ≥ Kaido ≥ BM ≥ Teach

Teach'in sinsiliği > All

Bütün dünya hükümetinin gücü 1.5 yonko oluşumu kadar.Yani iki yonko el ele verse dünya hükümetini yıkabilir.Bunun kanıtı da mangada var zaten.Beyazsakal ile shanks buluşuyorlar diye haber gelince gorosei yusuf yusuf atıyordu.Ama böyle birşeyin imkanı olmadığınıda biliyoruz.Birbirlerine en ılımlı olarak gördüğümüz shanks ve beyazsakal bile iki dakika konuştuktan sonra anlaşmazlığa varıp kılıç tokuşturmaya başlamışlardı.Benim düşünceme göre bütün yonkoular eşit.Belki teach oluşum olarak biraz zayıf olabilir çünkü yonkou olalı 2 seneden az oldu.Ama teachin kendisi zayıf değil tabii ki.

Shanks=Kaido=BigMom=Teach genel olarak bireysel dayanıklılık , saldırı gücü vs. ortalama olarak.
Shanks=Kaido=BigMom>=Teach oluşum olarak.

Bütün dünya hükümetinin gücü 1.5 yonko oluşumu kadar.Yani iki yonko el ele verse dünya hükümetini yıkabilir.Bunun kanıtı da mangada var zaten.Beyazsakal ile shanks buluşuyorlar diye haber gelince gorosei yusuf yusuf atıyordu.Ama böyle birşeyin imkanı olmadığınıda biliyoruz.Birbirlerine en ılımlı olarak gördüğümüz shanks ve beyazsakal bile iki dakika konuştuktan sonra anlaşmazlığa varıp kılıç tokuşturmaya başlamışlardı.Benim düşünceme göre bütün yonkoular eşit.Belki teach oluşum olarak biraz zayıf olabilir çünkü yonkou olalı 2 seneden az oldu.Ama teachin kendisi zayıf değil tabii ki.

Shanks=Kaido=BigMom=Teach genel olarak bireysel dayanıklılık , saldırı gücü vs. ortalama olarak.
Shanks=Kaido=BigMom>=Teach oluşum olarak.
Hükümet 3 yonko eder bence.İki yonko buluşunca tedirgin olmaları normal.İkisi birleşse hükümet gücünde olmaz ama sonuçta önemli bir tehdit olur.İki yonkonun buluşmasına ''Amaaann nabarlarsa yapsınlar'' kafasında yaklaşmıcaklardı doğal olarak.

Bütün dünya hükümetinin gücü 1.5 yonko oluşumu kadar.
Denizciler desen bile cevap yazardım, gidip Dünya Hükümeti demişsin. :)
Durduk yere 2 Amiral çıkartan yapı öyle basit değildir. Gorosei'deki adamlar da yaralarını oyun oynarken almamıştır.

Ayrıca Amiralleri ciddileşince gördük MF'de. Komutanları ezip geçtiler. Jozu vs Kuzan var elimizde. Akainu da Marco karşısında üstün gelmişti. Geriye kalan 1.5 Yonko o kadar Amiral ile başa çıkamaz. Diğer WG üyelerini yazmıyorum bile.

Amiraller savaş başında kayıp vermemek için WB'ye tek tek dalan kişiler. O kadar küçük değiller bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık