Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Yonko Demek I

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Kadan tarafından 12 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Kazanacak Yonkuolar

1. Edward Newgate

82.4%
  2. Shanks

72.5%
  3. Kaidou

82.4%
  4. Linlin

58.8%
  5. Teach

31.4%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Kadan Older brothers always orient to better

Kadan (Older brothers always orient to better)
    Mesaj Sayısı 537
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Linlin bence dinçliğini dahi ruhlardan alıyor hocam, hatta bir ara Brook onu çöktürür mü diye merak dahi etmiştim. :D Ama Kf burası, burada acıma yok.Hayatta kalmam için tatlı, küçük hayallerim olarak kaldılar.

2. Hakili Yumruk Rosinante-Corazon

Hakili Yumruk (Rosinante-Corazon)
    Mesaj Sayısı 2,052
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Amiral ve sağ kolları ele alayım.Her sağ kolun bir özelliği amirallerin o özelliğiyle kapışacak seviyededir ama diğer yeteneklerde altta kalır diye düşünüyorum.Mesela Kata k.hakisiyle ön plana çıkan biri.Bu yeteneği amirallerin k.hakisiyle kapışacak seviyede ama diğer yeteneklere baktığımızda(b.haki,meyve,doruki,dayanıklılık) amirallerin bariz bir farkı olduğunu düşünüyorum.Bir de yonkoların bu yeteneklerde amirallerden az daha yukarıda olduğunu düşünürsek yonkolar alırlar.

WB vs Marco:Mesela Marco'nun savunması amiralleri kıskandıracak cinsten.Bu özelliği WB'yi bile kıskandırır ama WB'nin de Marco'ya doruki,dayanıklılıkta belirgin bir farkı vardır.Aynı şekilde k.haki,b.hakide de WB öndedir.Marco meyvesi sayesinde uzun bir süre tutabilir ama dövüşün sonunda WB'nin çok ciddi yaralar alıcağını sanmıyorum.Orta zorlukla WB alır.

Diğer dövüşlerde de benzer senaryolar olur diye tahmin ediyorum.

3. D.Darkness (Üye)
    Mesaj Sayısı 650
    Üyelik Tarihi30 Eki 2015
    Linnin zaten meyveli bile olsa Kata daha iyi duruyor gibi

4. Jolly Roger Realist

Jolly Roger (Realist)
    Mesaj Sayısı 135
    Üyelik Tarihi9 Şub 2017
    Shanks'tan gözlemi çıkartmak yerine Silahlanmayı çıkartsanız düşündürürdü.

Shanks ve Kaidou diyorum.

5. Kadan Older brothers always orient to better

Kadan (Older brothers always orient to better)
    Mesaj Sayısı 537
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Birkaç arkadaş daha onu dedi ama şöyle düşündüm; Benbackman gösterildiği şeyleri ile sadece; hızlı ve tabanca kullanan biri.Silahlanma yerine gözlemi o yüzden çıkardım. :sapkali:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık