Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yhwach

Bleach okudunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 52 73.2%
  • Hayır

Kullanılan: 19 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    71
İshida'nın durumu tersine çevirme yeteneği var ondan önce de Yhwach ile kapışabilecek tek kişi olduğu söylenmişti zaten. Büyük ihtimal quincy kanından yapılmış gümüş oku fırlatmadan Yhwach geleceği görmüştür ama İshida bu durumu tersine çevirmiş ok bir anlık da olsa Yhwach'ın kalbini durdumuş öyle yenilmiş :ehe:
Eline sağlık konu için.

Juha Bach'ın onu da görmesi gerekirdi. Niye göremedi peki, ya yalan söyledi yeteneği hakkında

ya da

Onu sağ kolu göstermişti Yhwach uyurken ama rüya sandı :D zaten tam oku kalbine yediği zaman o sahne aklına geliyor rüya değilmiydi diyor :D
Bunu da görmeliydi derim uzar gider :D Adamın yeteneği paradoks yaratıyor. Yenilmemeliydi ya da Aizen Bankai açsaydı da öyle yenilseydi, en azından hep merak ettiğimiz o bankayiyi görürdük :D

Bunu da görmeliydi derim uzar gider :D Adamın yeteneği paradoks yaratıyor. Yenilmemeliydi ya da Aizen Bankai açsaydı da öyle yenilseydi, en azından hep merak ettiğimiz o bankayiyi görürdük :D
Bence de yenilmemeliydi :D Aizen'in bankaisiyle beraber ichigo'nun 4 unsurun birleşiminden oluşan yeni haliyle kapışsalardı öyle yenilseydi gene razı olurduk :D Kubo oldu bittiye getirdi finali

Aizen'in bankaisi; Shikaisini gören herkesi mutlak hipnoza alabilmek değil miydi? Ben mi unuttum seriyi :(

Bleach basligi gormusken aklima takilan birseyi sormak istiyorum.
Ichigo - ulquiorra dovusunde, Ichigo nasil Vesto Lord olabildi? Anladigim kadariyla icindenki hollowun isi degildi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık