Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yhwach

Bleach okudunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 52 73.2%
  • Hayır

Kullanılan: 19 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    71
Serinin hızlı bitmesinin sebebi Kubonun rahatsızlığıydı yoksa daha uzardı.
Hastalık bahane, Jump gömdü herifi. Hasta olan herif bir anda yataklara düşmedi ya, son arc uzatılmış dövüşlerle dolu. Okumasam ile haftalık ne olmuş bitmiş takip ediyordum. Hastalık etken olabilir ama hızlandırabilirdi, Toriko gibi. Ama yavaş yavaş işleyip bir anda seriyi bitirdi Kubo. Bayağı kişi Jump'ın bu adama son arc için belirli bir süre verdiğini ama onun bu süre içinde bitiremeyip ek süre istediğini, Jump'ın da bu süreyi vermediğini düşünüyor.

Eline Sağlık @RagnarLothbrok
Animeden sonra devam etmedim ilerde devam ederim diye pek okumadım konuyu.

Hastalık bahane, Jump gömdü herifi. Hasta olan herif bir anda yataklara düşmedi ya, son arc uzatılmış dövüşlerle dolu. Okumasam ile haftalık ne olmuş bitmiş takip ediyordum. Hastalık etken olabilir ama hızlandırabilirdi, Toriko gibi. Ama yavaş yavaş işleyip bir anda seriyi bitirdi Kubo. Bayağı kişi Jump'ın bu adama son arc için belirli bir süre verdiğini ama onun bu süre içinde bitiremeyip ek süre istediğini, Jump'ın da bu süreyi vermediğini düşünüyor.
Jump böyle bir seri için nasıl süre vermez ilginç gerçekten. Sandığım kadar popüler değilmiş sanırım. HxH kafasına göre uzun aralar verip duruyor. Bleach'e de biraz tahammül edilseymiş.
Finaline dair o kadar çok olumsuz yoruma denk geliyorum ki mangasını okumaya pek niyetim yok.

Eline Sağlık @RagnarLothbrok
Animeden sonra devam etmedim ilerde devam ederim diye pek okumadım konuyu.

Jump böyle bir seri için nasıl süre vermez ilginç gerçekten. Sandığım kadar popüler değilmiş sanırım. HxH kafasına göre uzun aralar verip duruyor. Bleach'e de biraz tahammül edilseymiş.
Finaline dair o kadar çok olumsuz yoruma denk geliyorum ki mangasını okumaya pek niyetim yok.
Bu tahammül edilmiş hali galiba. Bayağıdır sıralamada aşağılardaydı, büyük üçlü falan kalmamıştı neredeyse. Yurtdışında bayağı popüler ama, Amerika'da bayağı popülermiş mesela.

Bu tahammül edilmiş hali galiba. Bayağıdır sıralamada aşağılardaydı, büyük üçlü falan kalmamıştı neredeyse. Yurtdışında bayağı popüler ama, Amerika'da bayağı popülermiş mesela.
Amerika'da çizgi roman kültürü daha sağlam gibi kaliteden anlıyorlar işte japonlara dekolte çiz yeterli onlar için. :/

Eline sağlık wiki bilgileri galiba bazıları yoruma dayalı.Seri için bile fazla uçuk güçlere sahipti.
Uyurken sağ kolu yenildiği uzak geleceği ona gösteriyor ama rüya sanıyor o yüzden önlem alıp değiştirmiyor.
Bala gel.:D Hahaha bu kadar güçlü adamı anca bu şekilde yeniltti demek.:D

Sonunu okumamistim. Şimdi sen böyle diyince iyiki de okumamışım.:(

Bala gel.:D Hahaha bu kadar güçlü adamı anca bu şekilde yeniltti demek.:D

Sonunu okumamistim. Şimdi sen böyle diyince iyiki de okumamışım.:(
Yok sadece o şekilde değil.Okuyunca görürsün o kadar spoiler sonrası oku bir zahmet.Asıl alacağı yenilgi bu şekilde değildi muhtemelen ama böyle hızlıca olmak zorunda kaldı sanırım.

Yok sadece o şekilde değil.Okuyunca görürsün o kadar spoiler sonrası oku bir zahmet.Asıl alacağı yenilgi bu şekilde değildi muhtemelen ama böyle hızlıca olmak zorunda kaldı sanırım.
Yahu Emre sana bıraksa sen 100 kat daha iyi son yazardın. Böyle şey mi olur. Onun dışında bu kadar güçlendirirken rakibi amacı neydi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık