Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Zoro'nun reyiz olduğuna şüphe yok yalnız derin bir karakter olduğuna katılmıyorum. Aksine klişe geliyor bana. Kenpachi stayla işte. Sadece Zoro değil tüm Op karakterleri için aynısı geçerli. Derin karakter yapısı yok pek. Naruto'daki karakter derinliği hem Zoro'yu hem de diğer Op karakterlerini çok rahat 10'a katlar. Altyapısı olabilir, ileride açıklanacak hikayesi de olabilir ama bunlar bir karakteri derin yapmıyor. Davranışlar hep aynı, tepkiler aynı, vereceği reaksiyonlar çok tahmin edilebilir ve söylediğim gibi çoğu shounende bulunan klasik Kenpachi stayla.
Adamın kurduğu cümleler bile mangaka tarafından karakter tasarımına uygun bir şekilde seçilmiş. Mesela bir Jiraiya kraldır gerçekten de. Lakin Zaraki gibi işi gücü sadece kesmek olan bir psikopatla da karşılaştırılmamalı Zoro. Lütfen :artiz:

http://www.korsanfan.com/konu/zoronun-karakter-tasarımı-ve-bilinmeyen-yönleri.5779/

13th_warrıor

Garp ın Roger dan fazla almasını beklemiyordum şahsen, gerçi Roger çok muamma bir karakter hakkında çok az bilgi olduğundan bence az oy almış olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık