Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni İmparator Kim Olur?

Bildiğiniz gibi manganın son sayısında Luffy ve Law yonkou indirmek için bir müttefik kurdu.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/668/3
Hangi yonkou olduğu açıklanmadı ve bunun üstüne tartışma konuları falan açıldı ama benim merak ettiğim bir şey daha var.
Diyelim ki bizim ittifak başarılı oldu ve hangi yonkouyu hedef aldılarsa onu yenmeyi başardılar.Böyle bir durumda yeni yonkou kim olacak? Law Luffy'ye 'tamam indirdik hadi al koltuk senin sen yonkou ol' der mi sizce? Veya Luffy 'benim yonkoulukta gözüm yok al senin olsun' der mi? Ben bu sefer Luffy'nin böyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum.Çünkü Kral olmaya giden yolda yonkouluk önemli bir adım.
Veya diğer ihtimal ikisi adaları paylaşıp ikisi birden yonkou ilan edilebilir mi? Yani 4 imparator sayısı 5 olarak değişebilir mi?
Korsanfan görüşlerinizi merak ediyorum...

Sırayla geçerler Yonkou koltuğuna 1 gün Luffy 1 gün law..:) Eğer bir Yonkou'yu indirebilirlerse Yeni Dünya karışacaktır. İndirdikleri Yonkou'nun adalarını ellerinde tutabilecekler mi orası zaten ayrı bir mesele. Ama ben Luffy'nin şuan Yonkou olmak isteyeceğini sanmıyorum. Luffy eğer Yonkou olacaksa, Shanks'in koltuğunu alacaktır.

İleride mutlaka bir anlaşmazlık çıkacak ancak ben Law'ın çok detaylı planı olduğunu düşünüyorum Luffy'e bırakırsa da şaşırmam

Luffy nin ada yönetebileceğini düşünemiyorum macera peşinde koşmaya devam edecektir Law yada Kid alır koltuğu

Luffynin amaci kk olmak. Yonkoulugu istemez diye dusunuyorum. Kk olmaya giden yolda diger yonkoularin onu kabullenmesini ister. Luffynin emrinden cikmayacak 4 yonkou. Yada butun yonkoularin sonu gelecek sadece luffy kalacak. Kid luffyi dinlemez. Law kucuk bi ihtimal dinler. Big mom ile savasirlarsa yeni yonkou jinbei de olabilir. Belki oda jinbeiyi yonkou yapar.

Savas big mom disinda bir yonkou ile olursa o konuda hic bir gorusum yok.

Luffy ve Law şu seviyeleriyle anca 23 Nisan'da otururlar Yonko koltuğuna. Erkenden hayal kurmaya gerek yok. Law bile şansa bağlıyor olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık