Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni Sürüm Geçişi

Renk paleti değişmedi. Güncellemeden önceki ile aynı renkler, ama nasıl oluyorsa bazı arkadaşlara parlak geliyor.
Forumla alakalı değil genelde yaşadığım bir sorun. Açık renkli herhangi bir sayfada gözlerimde acıma oluyor, forumun önceki zamanında da oluyordu. Hatta dile getirmeyi düşünüp vazgeçmiştim.

Aramaya sayılar dahil edilmiyor.

Birde yeni profil mesajları sayfasında avatarlar arası bir beyazlık var.

Arama kısmı da gelmiş, çok iyi çok da güzel olmuş. Ama şu tekrardan gelebilir mi? Örneğin 984 bölüm ve spoiler başlığının üzerinde üst sayfa oluyordu bölüm yorumları ve spoiler diye. Oradan çok rahat bir üst menüye geçiş yapılabiliyordu. Şimdi farkettim onu göremedim. Tekrardan gelse güzel olur.

Arama kısmına tıkladığımda üyesi olduğum başka bir forumdaki son aramalarım gözüküyor. : )

Bay eskiden, daha önce okumuş olduğum bir konuya tıklayınca, okuduğum son sayfadan devam ederdi şimdiyse konunun ilk sayfasına yönlendiriyor.
bu bende de oluyor, büyük ihtimalle aramalarda 20 hazirandan sonrasının sonuçlarda çıkmamasıyla aynı sorun bence. çünkü roronoa zoro konusunun linkini unread, yani okunmamış mesajlara yönelndirmesi için düzeltip girmiştim, ilk sayfaya atmıştı. o konuya da uzun zamandır girmemiştim. herhalde önceden logda tuttuğu -ya da artık nerde tutuyorsa- bilgilerin bi kısmını okuyamıyor :S

Süper olmuş yeni tema. Eskide telefonda da tablette de dikey ekranda çoğu mesaj bomboş görünüyordu. Mesajları okuyabilmek için ekranı yan çevirmek gerekiyordu. Şimdi o sorun düzelmiş sonunda. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

- Bir önceki sürümde "Takip Ettiğiniz Konular" diye bir buton vardı. Şimdi o buton yok, takip ettiğim konuları göremiyorum.
- Mobilde Taslağı Kaydet/Sil seçeneği yok.
- Çok da önemli değil ama online yöneticilerin yazılı olduğu kısım kaybolmuş.

Takip ettiğim konular varda sadece haziranda yazılanlar sıralamada çıkıyor. 6 konu gözüküyor 24 konu kayıp bende. Hepsini haziranda birinin diriltmesi gerekiyor ki tekrar listelensinlar. Vagabond a durduk yere post attım. Ince ayar gerekiyor galiba
Birden fazla konuyu diriltmekte ban sebebi şu aralar sırayla bakıcam konulara aramayi kullanarak.

Mobilde sitenin bu hali çok kötü. Bilgisayarda da gözüm yeni yeni alışmaya başladı. Menüler kaymış gibi his veriyor.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık