Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Big Mom'ın adamları da fena değil, özellikle şu Bobbin fena gibi, Dof'un ise ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz, Vergo geçmişinden falan bahsediyordu en son.
ben size söyliyim dof fenadır, cindir, ortalığı karıştıran yaramaz adamın tekidir ama öyle abartılacak extreme bir durumu yoktur, ve sonu büyük ihtimalle crocla aynı croc ilk yarıda yer altı örgütü olan schi idi dof ikinci yarıda ki versiyonu tabi ikinci yarı versiyonu olması yeterince güç belirtisi olsada bu seneryoyu daha önce görmüştük diyebilirim, büyük ihtimal bu samurayla çocuğu ülkesine bırakmaya gitcekler(vivi) sonrada dof'u ve organizasyonunu diğer bir deyişle bebeklerini(baby5) yıkcaklar(croc ve mrs1,2,3... ve ms bilmemne ler):mincika: he bu kaç yıl sürer onu bilmem:ehe:

Aslında gelecek arc'ın nasıl olacağı şimdiden belli oldu. Bu arcın devamı olarak bence olaylar aşağıdaki şekilde ilerleyecek.

Bu arc'ın hedefleri
Luffy=> C.C. büyük ihtimal gelecek hafta bitiyor
Law=> Vergo bitti

ve yeni arc'a girdiğimizde hedefler aşağıdaki şekilde olacak.

Law,Luffy => Bigmom
Kid,Apoo,Hawkins => Bigmom
Smoker=>Dof

Ancak burda unutulan bir nokta var. O da bu resim :)

Law geçen hafta dof'a dişlileri kıracağım demişti ve resmi dikkatli incelerseniz dişlinin üst konumunda kid ittifakı var. Yani gelecek arc 5'li birleşim yerine daha farklı şeyler olabilir :D

Ya dof ya big mom önce gider.Yer altı çıktı piyasaya.Orada çalışan,para kazanan bir sürü adam,o adamların adamları var.Daha çok karakter,yetenek,power-up görücez.Big mom yonkou.WB gibi büyük ordusu olmasa bile ordu var.Diğer tarafta joker de yer altı da olsa ordu kurmuş.Olaylar büyük.Kutsal ineklere bile dayanır.Onlara eğlencelik insan ticareti yapıyordur karşılığında para ve koruma.Yeni dünya da işler daha karıştı daha derine indi.Başka shic bile girer işin içine.Kendisi başarılı olamadı ama belki croco bile 1.adamı olmuştur ona konum vermiştir dof.Güzel ama bir o kadar da uzun karışıklık bizi bekliyor.

TheCrux

Dofun yaptırdığı zoan meyveleri big mom alıyordur kanımca ilk dofu halleder luffy ondan sonra big mom savaş çağırısını yapar diye düşünüyorum

bizimkilerin hedefi belli dof ve bigmam ama kid ve ortakları bu işin neresinde onu anlamadım sanırım onlarda giricek bu işe ama hangi tarafta ?

Dof bizimkilere doğru geliyor, karşılaşmalarını görmeden yorum yapmak zor ama dof engelini bir şekilde aşarlarsa veya kavga olmazsa falan, şu Samuray adasına gideceklerini düşünüyorum. Zoro'yu birbirinden zor rakipler bekliyor, tabi önce şu dof reis olayının çözülmesi lazım.

Snoopy

Eğer Dof zamanında gelip CCyi alıp kaçarsa bizimkiler peşinden gitmez-gidemez. Yemez yani:)En azından Law Dofun gücünü bildiği için bizimkilerin gitmesini engeller. Bu arada bence Kinemon ölmemiştir. Şans eseri; örneğin suya düşmesi veya oğlu tarafından ateşle yakılması gibi bir şey olur ve eski haline gelir diye düşünüyorum. Böylelikle de yeni rota Sasuke nin de dediği gibi Kinemonun geldiği ada olur. Diğer taraftan Oda Vegapunku yakından tanıyacağımızı söylemişti. Belki de zamanı gelmiştir. Kinemonu iyileştirmek için 1 numaralı dahi olan Vegapunkun yanına giderler.

doflamigo tayvasını kaçırıcak sanırım kendi uçuyor adamlarıda uçabiliyor olay öteki dada gçicek ve gdierken bizimkiler biraz maceralar yaşar yolda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık