Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bildiğim 3. kitatsu iyi 50 arasında ama yanlışta biliyo olabilirim. 2. kitatsu 21 arasında. 1. kitatsu 12 arasında. Ama emin değilim. Bence Wano arcı olacak ve o arcta 3. kitatsuya bişey olcak ve 1. kitatsuyu bulcak onu kullancak.
Sandai Kitetsu en iyi 50, Wado Ichomonji ve Shusui en iyi 21 arasında.

Sana katılanlardanım. Bencede bu 3lü ittifak kurucak ve big bomu indiricekler. Shanks olacağına ihtimal vermiyorum. Ayrıca bu 3lünün ittifakı yonkou seviyesinden bir gömlek üstündür.
Bu üçü yonkou seviyesindedir desen yine karşı çıkacaktım da, bir gömlek üstündür demişsin, artık temelli karşı çıkarım. :D
Yapmayın etmeyin yahu, üçü sadece nasıl yonkou seviyesinde olsun? Bana sorarsan bütün süpernovaları toplasak bile bir yonkou etmez. Zira zamanında yonkoularla aşık atamayan amiralden tek yemişti hepsi birden. Buradan bakarsak düz mantık, hepsi gelse bir yonkou etmez. Yonkou terimini bu kadar küçültmeyin, bu kadar hafife almayın. Daha şimdiye kadar o ünvanı almış sadece birinin savaş gücünü gördük ki o da denizci karargahını yaktı yıktı, amiralleri süpürdü. Bir diğeri gelip bir iki cümlesiyle savaş bitirdi.
Daha yonkou indirmeye çok var, hem de çok. Elbette bir gün indirecekler ama daha çok var.
Bu arktan sonraki ark, muhtemelen Dof'un bulunduğu adada geçen arc olacaktır. Veyahut Wano ülkesine gidilecek, oradaki bir kaç iş halledildikten sonra Dof'un yıkılacağı ark gelecektir. Dof'un yıkılması o kadar kolay görünmüyor. Crocodile olayındaki gibi bir kaç ark uzayacaktır.

Kizarunun bunlara tek atması 2yıl önceydi. Sence artık luffye hangi karakter atabilir. Tamam yonkou çok büyük terim ama, luffy, zoro, sanji bizim tayfa, law çok güçlenmiş. Birde 2yıl sonra ki kid var. Dediğim uçuk görünebilir ama ben öyle düşünüyorum. 2yılda tayfa çok acayip güçlendi ama daha göstermediler bunu
Tamam güçlendiler, eyvallah da, bu kadar abartı güçlenmediler.
Sen şu an hesaplamalar yapıyorsun, iki yılda gelişen tayfayı gözünde çok büyütüyorsun ve sonuç olarak da bir iki daha güçlü kişiyle birleştirince yonkou monkou yalan oluyor gözünde. Öyle düşünme işte. O Yonkoular 3 yıllık bir çalışmayla gelmedi oraya. Her biri en az 30 yıldır denizlerde dolaşıyor, korsanlık yapıyor, denizcilerle çatışıyor, diğer korsanları yeniyor vesaire. Bir kaç çaylak iki yıl çalıştı çabaladı diye öyle yedirmezler kendilerini. Bu sadece işin tecrübe boyutu tabi ki. Daha bir sürü boyutu var.
Bu çaylakların geleceği çok parlak olabilir, çok yetenekli olabilirler, zaten bu yüzden en sonunda indirecekler diyorum, ancak yonkoular kendilerini öyle bir savaşta indirtmezler. O ilk savaşta çok az şey kaybetmekle beraber, çaylaklar bir sürü şey kaybettirirler. O çaylaklar onlara karşı iyice tecrübe kazandıktan sonra esaslı bir şekilde savaşırlarsa, anca devirirler.

tigerwoods

tayfa yonkou indirip indiremeyeceğini ancak yonkounun yeteneğine göre karar verebiliriz hatırlarsanız luffy 2 yıl önce belkide amiral sevyesindeki eneli meyve avantajıyla yenebilmişti yani yok indiremezler yok alırlar kesin bişey söyleyemeyiz bunu sadece oda söylüyebilir

şöyle de bişi var enel in hiç bir saldırısı luffye işlemedi adam altını eritip kesici alet yaptı ki onlada bişi yapamadı luffye .
meyve yeteneği olarak enelin meyvesi harbi amiral meyveleri denginde tek sorun lastiğin elektriği iletmemesi.yoksa yıkıcı bi güç gerçekten.bide amiral dediğin adamların yıllar boyu savaş tecrübesi ve meyve kullanımı var.haliyle meyve üstünde uzmanlaşmışlar.ayrıca b.hakileri de var bu amirallerin.ama enelde b.haki yok.yine dediğim gibi istediği kadar enel saldırsın luffy e işlemicekti işlemedi de sonrada luffy bi çaktı altın tüfeği enel pert normal olarak

Valla Big Mom'ın adamları da fena değil, özellikle şu Bobbin fena gibi, Dof'un ise ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz, Vergo geçmişinden falan bahsediyordu en son.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık