Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım One Piece'in en güzel arc'ı bizi bekliyor arkadaşlar. Yeni arc'ta kesin olarak bildiğimiz bir şey var bizimkiler öyle veya böyle bir YONKOU indirecekler. Ama bu Yonkou hangisi olacak orası muamma. BB haricinde hepsi için mantıklı bir açıklama yapılabilir. Yani 3 Yonkou'da ihtimal dahilinde.

Benim yeni arc ile ilgili şöyle bir teorim var ; Ben bu yonkou'nun BİGMOM olacağını düşünüyorum. Law hangi yonkou'yu söylerse söylesin BB , Shanks , Kaido fark etmez ama bir şekilde ilk rakip BİGMOM olacak. Hemde efsanevi bir ittifak kurularak olacak bu.
Bidiğimiz kadarıyla eski süpernova'lardan KİD, Bigmom'ın belası. Drake ise Kaido'nun. Diğerleri ne alemde bilmiyoruz. Ama kesin olarak bildiğimiz şey var balık adam adasından oda KİD'in Bİgmom'a saldırması. Eldeki verileri toplayalım.

* Luffy Bigmom'a savaş ilan etti. Balık adam adasını kendi bölgesi ilan etti
* Altınların içerisinde bombalar gönderdi ( bilmeyerek tabi )
* Bigmom Luffy'i Yeni Dünya'ya gel bekliyorum diye tehditvari konuştu
* Eustass Kid Bigmom'ın gemilerini batırıyor ( Law dediği iki şeyden birini yapıyor. Ya yonkoulardan birine katılacaksın yada saldıracaksın)

Şimdi bu bilgilere bakarsak eğer plan uygulanmaya başladığında bir sebeple KİD 'de müttefik olacak. Shabondy'i birbirine katan en kötü jenerasyonun en şöhretli 3 korsanı bu defa Yeni Dünya'yı birbirine katacak. Tabi bunlara birde Smoker katılabilir zayıf ihtimal görüyorum bunu çünkü Smoker bir an önce gemi ile açılıp raporu vermekten bahsediyordu. Ama Smoker bu planı anlarsa takipe devam edip katılabilir. %50 diyorum buna.

Luffy&KİD&Law&Smoker vs Bigmom. Ne dersiniz harika olmaz mı. Herkes için bi arc yapsa 50 yıl sürer seri. Ama böyle arc'larla hem çoğu kişiyi katar hemde mükemmel olur.

SİZİN TEORİNİZ NEDİR ?

Law'ın plan ne bilmiyorum o yüzden şöyle olur böyle olur diyemicem ama bende Bigmom'a saldırcaklarını düşünüyorum. Olaya dahil olursa ilerde biyerde Kid de dahil olabilir çünkü Bigmom'ın gemileri batırdığı bilgisi geçti ki bence boşuna geçmedi bu bilgi. Luffy muhtemelen planı anlamaz ve bodoslama dalar herkese bu planı bozmak yerine aksine daha da işe yarar bi hale getirir ya da o tarz bir durum olur ve ittifak Bigmom'ı indirir. Sonra bizimkiler yoluna devam eder Kid ve Law'da Bigmom'ın adaları paylaşır(Eğer Kid de olaya dahil olduysa tabi).

Bana kalırsa Law'ın bahsettiği Yonko, Shanks. Bu ikili Shanks'in peşine düştüğü zaman, Teach, Shanks'ın işini bitirecek, bizim ikili de rakiplerini değiştirecek. Teach kovalamacası esnasında Koca Ana'yı aradan çıkaracaklar. Geriye kalan son iki Yonko, seri sonunda gerçekleşecek Büyük Savaş'ta Denizciler'in safında yer alacaklar.

Bana kalırsa Law'ın bahsettiği Yonko, Shanks. Bu ikili Shanks'in peşine düştüğü zaman, Teach, Shanks'ın işini bitirecek, bizim ikili de rakiplerini değiştirecek. Teach kovalamacası esnasında Koca Ana'yı aradan çıkaracaklar. Geriye kalan son iki Yonko, seri sonunda gerçekleşecek Büyük Savaş'ta Denizciler'in safında yer alacaklar.
BB eğer Shanks'ı öldürecek kadar güçlendiyse çok saçma olur ama. Ölmüş durumdaki WB öldürüyordu onu.

BB eğer Shanks'ı öldürecek kadar güçlendiyse çok saçma olur ama. Ölmüş durumdaki WB öldürüyordu onu.
2 yıl önceydi o dediğin. Şimdi adam bambaşka bir seviyeye gelmiş. Ben Shanks'in geliştirebilecek bir yeteneği olduğunu sanmıyorum. Teach ise tamamen gelişmeye müsait. En güçlü Paramecia ve (büyük ihtimalle) en güçlü Logia türü meyvelere sahip. Ki bu bildiğimiz iki tanesi, kim bilir daha ne çeşit güçleri vardır.

2 yıl önceydi o dediğin. Şimdi adam bambaşka bir seviyeye gelmiş. Ben Shanks'in geliştirebilecek bir yeteneği olduğunu sanmıyorum. Teach ise tamamen gelişmeye müsait. En güçlü Paramecia ve (büyük ihtimalle) en güçlü Logia türü meyvelere sahip. Ki bu bildiğimiz iki tanesi, kim bilir daha ne çeşit güçleri vardır.
Ne kadar gelişirse gelişsin sonuçta o güçler Shanks'da işe yaramaz bence. Shanks meyve kullanıcısı değil dolayısıyla yamiyami'nin avantajları devre dışı kalır. ( neyse Shanks vs Teach başlı başına bi konu olur. )

Ne kadar gelişirse gelişsin sonuçta o güçler Shanks'da işe yaramaz bence. Shanks meyve kullanıcısı değil dolayısıyla yamiyami'nin avantajları devre dışı kalır. ( neyse Shanks vs Teach başlı başına bi konu olur. )
Yami Yami'nin tek avantajı meyve gücü iptal etmek değil yalnız. Shanks iki tür Haki'de usta olmuş, belki 3. türü geliştirmiştir. Ayrıca Teach'in ne tarz güçlere sahip olduğunu bilmiyoruz. Üstüne 2 yıl gibi kısa bir sürede Yonko tahtına oturmuş bu adam. Luffy ve Law'ın birleştikleri halde yenemeyecekleri adamların seviyesine çıkmış. Daha ne yapsın?

bencede indirecekleri yonkou big mom. büyük ihtimal kid de katılcak ve en kötü jenerasyon üçlüsü bir yonkou indirecek.

Yami Yami'nin tek avantajı meyve gücü iptal etmek değil yalnız. Shanks iki tür Haki'de usta olmuş, belki 3. türü geliştirmiştir. Ayrıca Teach'in ne tarz güçlere sahip olduğunu bilmiyoruz. Üstüne 2 yıl gibi kısa bir sürede Yonko tahtına oturmuş bu adam. Luffy ve Law'ın birleştikleri halde yenemeyecekleri adamların seviyesine çıkmış. Daha ne yapsın?
Dediğin gibi güçleri nedir bilmiyoruz Teach'in. Ama Shanks bana göre en güçlü Yonkou'dur hem kaptan olarak hemde tayfa gücü olarak. BB zaten zaten yokou olmuş bir alıp vermediği yoktur eminim Shanks ile.

Bence'de en mantıklı Shanks ve Bigmom geliyor fazla geliştiklerini sanmıyorum ama BB baya geliştirmiştir kendisini Kaido zaten hiç açıklanmadı hemen bitirmezler yoksa hiç konusu olmadan Kaido'yu yenmiş olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık