Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ödül Tahminleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani hocam odanın ödül sistemini biliyoruz kaptan harici öyle aman aman ödül koyan bir adam değil.
100 üstü ödüller artık kaptanlık sevyesi ödüllerdir görüşümce o yüzden büyük 3'lü harici 100 üstü olmaz diyorum ben.
Enies Lobby'de Spandam'a bizzat saldırmış sogeking bile East Blue ödülü aldı 30 Beli.
Yeni Dünya'dayız hocam. Eğer 100 milyonu geçenlerin sayısı artmazsa onlar için sıkıntı olur. Yeni Dünya korsanları arasında düşük bir seviyede yer alırlar. Luffy'nin yaptıklarına bakarsak kesinlikle 500 üstünü hak ediyor. Zoro da Sanji de Franky de Robin de hatta Brook bile 100 milyonu geçecektir.
Ancak, dediğiniz gibi Oda o kadar ödül meraklısı değil. düşük ödüller de gelebilir. Ancak ben, sonuna kadar o yüksek ödülleri hak ettiklerini düşünüyorum. Sonuçta Yeni Dünya'da böyle düşük ödüllerle dolaşılmaz. Şu an sadece Luffy Yeni Dünya'ya uygun bir ödüle sahip. Zoro, Sanji ve diğerleri oraya göre çok ezik ödüllere sahipler.

Şu süper Çaylakların nasıl arttığına bak! Bizimkiler bu kadarını hak etmiyor mu?

Eustass Kid: 400,000,000
Eski: 315

Basil Hawkins: 320,000,000
Eski: 249

X. Drake: 380,000,000
Eski:220

Trafalgar Law: 440,000,000
Eski:200

Killer: 280,000,000
Eski:160

Artışların ne kadar fazla olduğu aşikar. Ancak bütün bu adamlar, Hükumetten uzakta durup, sadece korsanlar arası ya da siviller üzerinden olan dövüşlerde bu kadar artmadılar mı?
Bizimkiler sürekli hükumeti can damarından vurdu da vurdu. Öyle küçük sorunlar da değil hani. Hükumeti sarsacak sorunlar yarattılar her zaman.
Bunlara bakarak ödüllerin o kadar artacağını kesinlikle mantıklı buluyorum.

Hocam o kişiler kaptan ve zamanın süpernovası One Piece'in geleceğini belirliyecek adamlar , Doğal olarak bu ödüllere sahipler.
Şimdi gelip bir Franky 200 m ödüle sahip olursa'ki bu bir kaptanın ödülünün yarısı kadar ediyor bu biraz absürd kaçar tayfanın İlk üçünde bile olmayan bir adam , Ha hak edermi ? Evet eder.
Yeni Dünya - Grand Line fark etmez Grand Line'da çok tehlikeliydi girmeden önce şeytanlarla dolu giren bir daha çıkamaz çıkanda 10 gün dayanamaz dendi ama bu adamlar dediğin gibi hükümet'in hep can damarından vurmasına rağmen bu ödüllere sahipler , Shichi devirdiler [İki tane] Enies Lobby'i yıkıp , Hükümetin değerli adamlarına zarar verdiler [Ve üstelik Nico Robinin kaçmasına sebep oldular] Shanbondy'e kutsal ejderlere saldırdılar fakat hala ödülü 40 m aşşağısında olan var.

Yani demek istediğim asıl tayfada 4-5 kişinin ödülü 100 m'den yüksek olursa Absürd olur.

Ben zaten canavar üçlü dışındakilerin öyle uçuk ödüller alacağını düşünmüyorum. Öyle olsaydı, dediğin gibi saçma olabilirdi. İlk sayfada ödül tahminlerim var zaten. Benim söylemek istediğim, Zoro ve Sanji gibi adamların da artık Süper Çaylak stasünün üstünde olduklarıdır. sonuçta bu adamlar iki yıl önce o statüdeydiler. İki yıl boyunca aynı şekilde kalamazlar. diğerleri de öyle oldu. Yeni dünya'da iki yıl geçirip sürekli savaşmış birinin, daha oraya yeni gelen birinden yüksek bir ödüle sahip olması gayet normal. Bizim tayfanın da iki yıldır Yeni Dünya ayarında bir eğitimde olduklarını varsayıyorum. Onlardan geri kalmaları hoş olmazdı.
Bana sorarsan Franky, Brook ve Robin yeni çaylak Caribo'yu yenebilecek güçteler şu anda. bu da onları, süper çaylaklar arasında bile üstün olan birinden üstün kılar ki genel olarak süper çaylaklar 200 gibi bir rakamı bulamaz. Yani kısacası benim verdiğim ödüller yeterince insaflı ve uçuk değil. Bence, kesinlikle o civarlarda olmalı.

luffy + 400m zaten belki biraz artar sadece .......zoro + 200m ...........sanji 200m ..........franky nicorobin +100m ....... kalanlar -100 m

Yeni Dünya'dayız hocam. Eğer 100 milyonu geçenlerin sayısı artmazsa onlar için sıkıntı olur. Yeni Dünya korsanları arasında düşük bir seviyede yer alırlar. Luffy'nin yaptıklarına bakarsak kesinlikle 500 üstünü hak ediyor. Zoro da Sanji de Franky de Robin de hatta Brook bile 100 milyonu geçecektir.
Ancak, dediğiniz gibi Oda o kadar ödül meraklısı değil. düşük ödüller de gelebilir. Ancak ben, sonuna kadar o yüksek ödülleri hak ettiklerini düşünüyorum. Sonuçta Yeni Dünya'da böyle düşük ödüllerle dolaşılmaz. Şu an sadece Luffy Yeni Dünya'ya uygun bir ödüle sahip. Zoro, Sanji ve diğerleri oraya göre çok ezik ödüllere sahipler.

Şu süper Çaylakların nasıl arttığına bak! Bizimkiler bu kadarını hak etmiyor mu?

Eustass Kid: 400,000,000
Eski: 315

Basil Hawkins: 320,000,000
Eski: 249

X. Drake: 380,000,000
Eski:220

Trafalgar Law: 440,000,000
Eski:200

Killer: 280,000,000
Eski:160

Artışların ne kadar fazla olduğu aşikar. Ancak bütün bu adamlar, Hükumetten uzakta durup, sadece korsanlar arası ya da siviller üzerinden olan dövüşlerde bu kadar artmadılar mı?
Bizimkiler sürekli hükumeti can damarından vurdu da vurdu. Öyle küçük sorunlar da değil hani. Hükumeti sarsacak sorunlar yarattılar her zaman.
Bunlara bakarak ödüllerin o kadar artacağını kesinlikle mantıklı buluyorum.
Ödülü hak etmek ayrı bir şey. Alfamert inde dediği gibi yapılan onca şeye rağmen ödülleri bu seviyede arttıysa uçuk rakamlar oluşmaz.

Bence ödüller

Luffy 450
Zoro 210
sanji 149
Robin 98
Brook 67
Franky 72
Chopper 35
Nami 24
Usopp değişmez

Oda bu; nasıl olsa tutmayacak bari onu kafamıza göre yazalım. Üstelik 14 77 gibi ödüller var tayfada bende öyle olsun istedim:)
Sahi ya, öyle ödüller de vardı. Acaba hangi mantıkla koymuş onu Denizciler?
-komutanım şu herif yine ortalığı karıştırmış
-İyi! Ödülüne bir on beli daha ekleyin bari.
Böyle mi acaba :D

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama Luffy Zoro ve Sanji dışındaki karakter sıralamaları kişilerin ilgi duydukları karakterler üste oluyor sanırım.Şahsen benim en sevmediğim karakter Usopp en sonra 4.lüğü hak eden ama Brook a kaybedeceğini düşündüğüm Robin-chan daha üstte yer alıyor:D

İyi yakalamışsın ama ben yazarken öyle bir şey aklımda yoktu. Demek bilinçaltımda yatıyormuş bunlar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık