Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ödül Tahminleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence bu arc olay olacak yeni dünya için ki öylede gözüküyor nasıl olmasın ki manyak bilimadamımız cc tüm adayı yok edebilecek kitle imha silahı yapmayı basarmış ve yeni dünya korsanları bunu canlı canlı izliyor ee bu işin icinde 2 g5 koramirali var.ondan sonra ödülü 440 milyonu aşan shici miz law var ve hasır sapka tayfası var.aslında burada yeni dünyada olay olmasını sağlayacak en büyük etken korsanların izliyor oluşu cünkü büyük ihtimalle bizimkiler bu işin isinden sıyrılacak hatta fazlasını yapacak(vs.ler falan)ve tüm yeni dünya tayfayı tanıyacak ayrıca bizzat smoker da bu işleri hükümete bildirince ödüller hat safhaya çıkacak.
bide cc konusuda var cc yide perte çıkaracak hasır sapka tayfası hükümetin ödülleri arttırması için buda bi etken
daha bu işlerin içinden dof ta çıkacak dofa hiç girmiyorum bile :D

Soytarii26

Luffynin görüşümce artmaz.
Zoro : 220
Sanji : 170
Brook : 70
Franky : 75
Robin : 85
Nami : 30
Usopp : bilemedim artmaz heralde
Chopper : 40
Forumdaki konuşmalardan tayfanın bi samuray adasında olduğu anlaşılıyor. Eğer samuray adası varsa Usopp'un uydurduğu keskin nişancılar adası da vardır bence. Usopp o arctan sonra ödül patlaması yaşayacak diyorum ben :D

Luffy: 480
Zoro: 320
Sanji: 280 ya da 150
Robin: 110
Franky: 90
Brook: 66
Usopp: 60
Nami: 55
Chopper: 50

GAMBIT

luffy 575 olur. ace i geçmesi daha uygun olur bu konumda

zoro 425 civarı olur artık. 300 zoroya yakışmaz

sanji 300 civarı olur.

franky 250 civarı olmalı daha fazla olursa şaşırmamak gerekir

robin artık daha buyuk bir tehlike yanında onu koruyabilecek güçlü insanlar var böylece dünya hükümetine karşı büyük tehdit oluyor. 200 civarı uygundur.

gerisi önemli değil

En uygun ödülleri sen vermişsin cankuş . Bu civarlarda bişey olur hepsi en uygunu bunlar
Yani hocam odanın ödül sistemini biliyoruz kaptan harici öyle aman aman ödül koyan bir adam değil.
100 üstü ödüller artık kaptanlık sevyesi ödüllerdir görüşümce o yüzden büyük 3'lü harici 100 üstü olmaz diyorum ben.
Enies Lobby'de Spandam'a bizzat saldırmış sogeking bile East Blue ödülü aldı 30 Beli.

Alex Louis Armstrong

Yani hocam odanın ödül sistemini biliyoruz kaptan harici öyle aman aman ödül koyan bir adam değil.
100 üstü ödüller artık kaptanlık sevyesi ödüllerdir görüşümce o yüzden büyük 3'lü harici 100 üstü olmaz diyorum ben.
Enies Lobby'de Spandam'a bizzat saldırmış sogeking bile East Blue ödülü aldı 30 Beli.
Aynen öyle ama şu zamandan sonra bana kalırsa monster trio dışında , Chopper , Franky , Brook iyi bir atak bekliyorum chopper monster formuna geçince ortalığı dağıtıyor zaten , Brook ölümsüz ve güçlü , Franky'de aynı şekil güçlü ve yıkıcı bunların artmasını isterim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık