Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 852 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Haftaya One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

[Öneri] Yazıcıdan Manga-Çizgiroman çıkarma fikri?

'Diğer' forumunda HDogus tarafından 29 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. HDogus Akyürek

HDogus (Akyürek)
    Mesaj Sayısı 68
    Üyelik Tarihi22 Mayıs 2013
    Evet arkadaşlar sonunda başardım:) 3 yıldır donuk olan renkli kartuşu çözmeyi başardım :D Bende Orjinal Adobe photoshop var onla sayfa boyutunu ayarladım güzelde oldu :) Telefonumun gece çekimleri kötü olduğu için iyi çıkmadı resim sabahda çekip editlerim :) [​IMG]

2. Count Alucard (detnrlr)
    Mesaj Sayısı 3,112
    Üyelik Tarihi8 Temmuz 2014
    1 sayfa için a4 büyük olabilir. Biraz uğraşıp kendi çapında ciltleyebilirsin.

3. nef-i Üye

nef-i (Üye)
    Mesaj Sayısı 775
    Üyelik Tarihi25 Mayıs 2012
    cağalogluda kendi evinde yapcagından daha ucuza yaptırırsın hatta dergi gibi bile yaparlar:D

4. HDogus Akyürek

HDogus (Akyürek)
    Mesaj Sayısı 68
    A4 dü ayarlarız hocam orası kolay:) yorum için eyvellah :)

5. HDogus Akyürek

HDogus (Akyürek)
    Mesaj Sayısı 68
    çağaloglu nedir hocam netten bakımda lise falan çıkıyor :/ yattığım yerden okumak için yazıcıdan çıkartmak istiyorum zaten :)

6. Tensei Lord Orochimaru

7. Unknown Üye

Unknown (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,846
    Üyelik Tarihi13 Haziran 2013
    Bence arşiv için pek sağlıklı olmaz hele ki ilk bölümlerin çeviri,edit ve taramaları aşırı derecede berbat ve saçmayken. :/

8. HDogus Akyürek

HDogus (Akyürek)
    Mesaj Sayısı 68
  9. HDogus Akyürek

HDogus (Akyürek)
    Mesaj Sayısı 68
    hocam arşiv yapmıycam örnek şuanki 769 mangayı yazdırıp elimde okuycam kenara koycam arşiv yapmaya kalksam içinden çıkamam zaten öğrenciyiz :)

10. Mug1wara the Monkey King

Mug1wara (the Monkey King)
    Mesaj Sayısı 1,044
    Üyelik Tarihi19 Mart 2013
    Denemişliğim yapmışlığıım yok belki yardımım dokunur diye yazıyım dedim. Bizim sağolsun tortuga'dan indirdiğimiz rar'ların içinde ki sayfalar .jpg dosyaları. Sen onları bir şekilde .pdf ya da .docx yaparsan çıktı alma şansın olur diye düşünüyorum. .docx yaptığında yani Microsoft Word, sayfanı A4-A5-A3 yapma gibi şanslar doğuyor eline. Sen belirleyebiliyorsun. Demem o ki netliğe göre hareket edebilirsin. Yattığım yerden okuyayım diyorsan A4'e uğraşmadan çıkarsan bile olur. Küçük kalırsa kesersin.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık