Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yasopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 96 63.6%
  • Sevmem.

Kullanılan: 55 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    151
abim sen'de 6 kez izlemiş adamsın tamam çeviri öyle olabilir ama animede %100 anten diye hatırlıyorum bir karıncan'ın bacağı nasıl vurulur ya :D ama çeviri bacak diyorsa bacaktır o zaman !
Bu arada benim dediğim bölümüde çevirsen tam süper olcak :alkis:
Bir sorun çıkarsa suçu atacak yer olsun... Çaktın.. Şu savaş komple bir bitsin... Büyük çaplı bir güncelleme yapacağım zaten...

Bir sorun çıkarsa suçu atacak yer olsun... Çaktın.. Şu savaş komple bir bitsin... Büyük çaplı bir güncelleme yapacağım zaten...
Abi eğer sende yanlış yapıyorsan OP biter :flaugh: [ Wiki'nin bile yanlışları olabilir ama sende olmaz [ gerçi 1 Nisanda yaptığın olay akıllardan çıkmadı ama olsun :flaugh: ]

2 hafta felanmı kaldı yani :ehe:

Abi eğer sende yanlış yapıyorsan OP biter :flaugh: [ Wiki'nin bile yanlışları olabilir ama sende olmaz [ gerçi 1 Nisanda yaptığın olay akıllardan çıkmadı ama olsun :flaugh: ]

2 hafta felanmı kaldı yani :ehe:
Evet... Öyle yapmazsan durmadan yeni bir hareket çıkıyor... Pat konu değişiyor...

ooo smoker harika bir çeviri saol :good:
Sağ ol.

Teşekkürler smoker-san. :) Yasoop ile ussoop ne zaman karşılaşacak çok merak ediyorum. XD
Baya ilerde olur sanırım o dediğin...

Son düzenleme:
Bizim usopp biraz babasına çekseymiş çok iyi olabilirmiş.Ayrıca şu son hali çok karizma olmuş gerçekten :good:

Shanksı okudugumda yazıyordu herahlde ''iki kişinin aynı yoldan değil de farklı yollardan gitmeleri ve aynı noktada buluşmaları gerektiğine inanan birisidir.'' Bu lafı ilk okudugumda aklıma bu ve oğlu gelmişti ...karşılaşmalarını sabırsızlıkla bekliyorum bence ussoop ondan sonra değişecektir :)

WoooW gerçektende adam yıkıyo ortalığı bir de usopp a bak yha bu babadan böyle bi oğul nasıl olmuş acaba annesine çekmiştir büyük olasılıkla :D

abi bence buda usop gibi önce korkaktı. dikkat ettinizmi bilmiyorum ama oda Hero (süper kahraman Sogeking gibi) pelerini giyiyor. onunda güçlenme şeklini usop gibi olmuştur bence. onunda bi alt egosu vardır. ama adamdaki değişiklik çok süper yaa amma karizma olmuş.
Daddy'i yıktığında pelerini falan yoktu ama...

eline koluna gözüne sağlık çevirilerin çok güzel
çeviri için teşekkürler
Rica ederim...

Son düzenleme:
olurmu be son hali çok karizma valla ben op deki karizma listemde ilk 5 girdi o hali ile bu arada güzel çeviri zevkle okudum eline sağlık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık