Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Yanlış Bilinen Gerçekler

Kaido serideki Dof,BM,Teach gibi nadir korsanlardan birisidir.İyilik,kötülük tartışması yapmaya çok gerek yok seride zaten gerçek anlamda korsan olan bir kaç adam var onlardan birisi de Kaido bu gibi adamlar olmasa seri dostluk,arkadaşlık,idealistlik toz pembe hayaller mutlu yarınlar falan olacak ama seriyi korsan temalı birseri yapan maalesef hikayesini merkezde takip ettiğimiz hasır şapka korsanları değil Kaido gibi adamlar o yüzden herhangibir nefret duymuyorum bu gibi karakterlere.Ha arc sonu ölmemekle övünen Kaido Luffy ve ekibi tarafından imha edilecek o ayrı mesele :D
Bu kısım yanlış. Adam gökyüzü adasından atladıktan sonra lanet olsun gene ölmedim diyor. Övünme değil hayıflanma var.

Son düzenleme:
Bu kısım yanlış. Adam gökyüzü adasından atladıktan sonra lanet olsun gene ölmedim diyor. Övünme değil hayıflanma var.
Evet dediğiniz gibi o cümleyi kuruyor ama ben orada gerçek anlamda ölmeyi isteyip ölemediği için hayıflanarak o cümleyi kurduğunu sanmıyorum bir ego patlaması var orada,kendini beğenmişlik var yoksa adamın karakterini az çok biliyoruz artık Kaido kendini imha edebilecek ölmeyi isteyecek bir adam değil bana oradaki yaklaşımı bak kendi kendimi ben bile öldüremiyorum o derece sağlamım gibi geldi.Belki de ben yanlış izlenime kapılmışımdır gerçekten ölmeyi istiyordur diyeceğim ama şu son bölümlerden sonra gördük ki bu adam ölmeyi istemiyor dünyanın canına okumak istiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık