Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D Teach vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    218
Olamaz.Gura gurayı çok küçümsemişsin diyen Teach'i çok küçümsüyor. :) Meyveli Teach yami yedikten sonra amiral seviyesiydi zaten Sabo'nun aksine.
Seninle işin sağlamasını yapıyorum la artık. Senle çelişiyorsam doğrudur :D

Gura Gurayı küçümsemiyorum da meyvesiz ve Yami Yamili Teach'in küçümsendiğini düşünüyorum. Çapı olmasa bu adamın Gura Guranın üstüne bir meyve daha yese hiçbir şey olmaz. Çapı var ki yonkou oldu adam. Sende Kata'ya versen o da yonkou olur demişsin, buradan da Yamili Teach ile Kata yakın güçte gördüğünü çıkarıyorum ben. İkisi de Gura Gurayı yediğinde yonkou olacak güçteyse bu böyle olmalı yani.

Bir de Yami Teach'in seviyesi bir sağ kol etmiyorsa, ya da bir yonkou komutanı yapmıyorsa bu adam, sadece Yamili hali ile -ki meyvesizken tümenliği reddediyor, meyvesizken bile kalbur üstü olduğunu gösterir bu en azından- Gura Gurayı yese de yonkou olamazdı bence. Gura Gura bir kişinin gücünü bu kadar uçuk bir şekilde uçurmamalı bence. Temelde demek istediğim bu aslında.
Şimdi 2 yılda Tiçin gelişimini bilmeden bir şey diyemem. Ama 2 yıl önceki halini Kata net tokatlar. Tiç 2 yıl sonraki hali ile yonkou oldu Gura gurayı yediği an değil. Kata şuan yese olur diyorum. Tiç 2 yıllık gelişimle olmuş. Bilmiyorum kendimi anlatabildim mi.

Seninle işin sağlamasını yapıyorum la artık. Senle çelişiyorsam doğrudur :D

Şimdi 2 yılda Tiçin gelişimini bilmeden bir şey diyemem. Ama 2 yıl önceki halini Kata net tokatlar. Tiç 2 yıl sonraki hali ile yonkou oldu Gura gurayı yediği an değil. Kata şuan yese olur diyorum. Tiç 2 yıllık gelişimle olmuş. Bilmiyorum kendimi anlatabildim mi.
Çok komiksin cidden var ya. :/ Değil miydi ? He tamam Teach kraker seviyesindeydi depremi alınca birden yonko oldu sen buna inanmaya devam et Matrix'te yaşamaya.

Marcoyu yenene kadar kimse adama yonkou dememiş ama genede sen bilirsin :S
Hemen oturmuyor zaten ikinci meyveyi alınca önce denemelerde bulunması lazım Sabo antrenmanları gibi.Gerekli testler yapıldıktan bir süre sonra imparator olacak kıvama ulaşıyor.Deprem hem savunma açığını kapatıyordur hem de büyük saldırı gücü.Ama depremi alır almaz bile çok güçlüydü Teach karşısına Sengoku ve Garp'ı alıyordu.Öyle güçsüz olsa meyveye rağmen ipini anında çekerlerdi.Çünkü kullanıcı zayıf olurdu ama değil.Alır almaz elbette yonko seviyesi değil ama alır almaz bile amirallerden üstte sayılır bence.Bu da temelinin ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor.

Hemen oturmuyor zaten ikinci meyveyi alınca önce denemelerde bulunması lazım Sabo antrenmanları gibi.Gerekli testler yapıldıktan bir süre sonra imparator olacak kıvama ulaşıyor.Deprem hem savunma açığını kapatıyordur hem de büyük saldırı gücü.Ama depremi alır almaz bile çok güçlüydü Teach karşısına Sengoku ve Garp'ı alıyordu.Öyle güçsüz olsa meyveye rağmen ipini anında çekerlerdi.Çünkü kullanıcı zayıf olurdu ama değil.Alır almaz elbette yonko seviyesi değil ama alır almaz bile amirallerden üstte sayılır bence.Bu da temelinin ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor.
Konu deprem öncesi değil mi neden deprem sonrasını övüp duruyorsun ki? O meyveden önce göreydik adamı? Wb ölü haliyle tek vuruşta yere sermedi mi Tiç i ben mi yanlış hatırlıyorum :/

Bide meyveden sonra Akainudan kaçan adam değil miydi bu :D

Konu deprem öncesi değil mi neden deprem sonrasını övüp duruyorsun ki? O meyveden önce göreydik adamı? Wb ölü haliyle tek vuruşta yere sermedi mi Tiç i ben mi yanlış hatırlıyorum :/

Bide meyveden sonra Akainudan kaçan adam değil miydi bu :D
Güçlüydü tek meyveli hali de diyorum işte.Adam Ace'i zorlanmadan alıyor.Ace amiral durduruyordu savaşta.Hadi amiralin de yapacağı Ace'i teach gibi almak olsun.Ne yapabilir daha fazla tek mi yiyecek Ace ?

O Wb yere serebilir şimdiki filo amiraline 2 atmış adam onu baz alamazsın.Ki teach gayet deprem yiyip etkilenmemiş gibi kalkıyor.Bisento yarası görünürde fark yaratmış gibi gözükmüyor.Dünyanın en güçlü adamından bunları yiyip performans kaybı yaşamamak büyük olay.Akainu yarım saat sonra kalkıp gelince öve öve bitiremeyenler neredeler bu konuda merak ediyorum. :D Yarım saat dinlenip kalkıp gelmekle 1 dakika içinde dinç vaziyette ayağa kalkmak hiç karşılaştırılmıyor.

Güçlüydü tek meyveli hali de diyorum işte.Adam Ace'i zorlanmadan alıyor.Ace amiral durduruyordu savaşta.Hadi amiralin de yapacağı Ace'i teach gibi almak olsun.Ne yapabilir daha fazla tek mi yiyecek Ace ?

O Wb yere serebilir şimdiki filo amiraline 2 atmış adam onu baz alamazsın.Ki teach gayet deprem yiyip etkilenmemiş gibi kalkıyor.Bisento yarası görünürde fark yaratmış gibi gözükmüyor.Dünyanın en güçlü adamından bunları yiyip performans kaybı yaşamamak büyük olay.Akainu yarım saat sonra kalkıp gelince öve öve bitiremeyenler neredeler bu konuda merak ediyorum. :D Yarım saat dinlenip kalkıp gelmekle 1 dakika içinde dinç vaziyette ayağa kalkmak hiç karşılaştırılmıyor.
Ace amiral mi durduruyor ahahahahaha delinerek olanı mı diyon :oleyo2:

Wb orda Akainuya seri boyunca yaptığı en iyi saldırıyı yapıyor ada ikiye bölünüyor o saldırıdan sonra. Onla diğerlerini bir mi tutuyorsun gerçekten :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık