Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[İnceleme] Yabancıların Gözüyle One Piece

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda sensey tarafından 13 Oca 2018 tarihinde açılan konu

?

Yabancıların fikirleri nasıl?

1. En iyi biz biliriz.

58.4%
  2. Farklı düşünceler de iyidir.

41.6%
  1. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 1,185
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Yabancıların Gözüyle One Piece​

Son düzenleme: 20 Nis 2018
  2. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

Mesaj Sayısı 1,185
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Son düzenleme: 20 Nis 2018
  3. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 7,429
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    @sensey aslında yazılanları değilde varsa anket falan sonuçları paylaşsan daha aydınlatıcı olur ama konu güzel :good:

4. setokaiba Seto Kaiba oyunların gerçek kralıdır.

setokaiba (Seto Kaiba oyunların gerçek kralıdır.)
    Mesaj Sayısı 396
    Üyelik Tarihi5 Şub 2015
    Güzel konu olmuş eline sağlık. Yabancı forumlarda da Mihawk’ı Yonkou gücünde olarak görenler varmış. Hatta Shanks’ın önünde gören.

5. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

Mesaj Sayısı 1,185
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Bu konunun arşivlenmiş bir şekli var yüzlerce sayfa süren. Anketi görebilmek için oy atmak lazım ama atamıyorum. :(

Teşekkürler.

Sonraki sefere anketi gözüken bu konuyu çevirmeyi planlıyorum:

6. Hakili Yumruk Rosinante-Corazon

Hakili Yumruk (Rosinante-Corazon)
    Mesaj Sayısı 3,278
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Güzel konu.Farklı fikirlerin olması daha iyi.

Anket sonuçları bence aydınlatıcı olmuyor.Biz bile sevdiğimiz karakterin vs anketinde karşı tarafın kazanacağını düşünsek bile sevdiğimiz karaktere oy atıyoruz.O yüzden yorumlar daha aydınlatıcı geliyor bana.

7. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 3,659
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Güzel konu ellerine sağlık. Elbette farklı düşünceler de iyidir ama ben yabancı forumlardaki tartışmalardan bizimkiler kadar tat alamıyorum. (Özellikle güç seviyeleri veya versus konularında.) Bu yüzden diğer seçeneği işaretledim.

Büyük Ana için erken konuşmamak lazım. Şu Sunny’nin üzerindeki bölümlerde tamamen pastaya odaklanmış durumdaydı. Bu arada 17. yorumu sen mi yazdın? İtiraf et. :D Filo amiralleri hakkında ne düşünüyorsun? Amiral ile filo amirali arasında güç farkı var mı sence?

8. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 15,592
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Güya en güçsüz halinde olduğu söylenen Koca Ana'nın Prometheus'u soktuğu şekle bak. Bu adamların ağababaları Shanks ile Beyazsakal buluşacak diye ağlıyordu. Her zaman söyledim, Koca Ana pasta derdinde olmayıp, bizimkileri yok etmek istese bunu saniyeler içinde yapabilirdi. Son çıkan bölümde bile hala pasta diyor, gemiyi yok etmeye teşebbüs etmiyor.

9. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

Mesaj Sayısı 1,185
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Yok ya, ben yazmadım. :rolleyes: Ama katılıyorum yazana.

10. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 8,933
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Konu güzel ama içerik kötü. :/ Ayrıca şunu söyleyeyim. Tr'de küçük bir forum olabilir burası ama emin olun KF diğer Op forumlarından daha doğrucudur, daha mantıklıdır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık