Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü Karakter

Kim olursa olsun, Luffy'den son darbeyi alıp yenileceği ve ünvanını kaybedeceği çok muhtemel. İnsan ise Kaido, değilse Teach. :(

Her zaman dediğim gibi bu seride en güçlü adam Genç WB. Bana göre bu serinin gelmiş geçmiş en güçlüsü kişisidir. 2 yıl sonra bayrağı Kaido taşıyor mangaka söylüyor zaten bunu.

Her zaman dediğim gibi bu seride en güçlü adam Genç WB. Bana göre bu serinin gelmiş geçmiş en güçlüsü kişisidir. 2 yıl sonra bayrağı Kaido taşıyor mangaka söylüyor zaten bunu.
Kizaru Weevil ın güç bakımından genç WB gibi olduğunu söylüyor, bakalım eğer dayak yerse yatar bu teorin, yoksa dikkate alınabilir. :)

Kizaru Weevil ın güç bakımından genç WB gibi olduğunu söylüyor
O ayrı mevzu. Asıl olay MF'de ki hali yaşlı hasta halinin de hasta haliydi. Ona rağmen Sakazuki kısa sürede olsa saf dışı bıraktı. BB'i yendi. Düşün bi de genç sapasağlam dinç hali neler yapar bu azmanın ama Oda gitmiş aile aşkı vermiş adama. Tek derdi aile adamın. E haliyle gücü otomatik olarak kısılmış.

O ayrı mevzu. Asıl olay MF'de ki hali yaşlı hasta halinin de hasta haliydi. Ona rağmen Sakazuki kısa sürede olsa saf dışı bıraktı. BB'i yendi. Düşün bi de genç sapasağlam dinç hali neler yapar bu azmanın ama Oda gitmiş aile aşkı vermiş adama. Tek derdi aile adamın. E haliyle gücü otomatik olarak kısılmış.
Aslında aile düşünmesi gücünü ve tehlikesini arttırıyor. Çünkü koruması gereken bir ailesi oluyor. Marco ne diyordu bizden birine dokunursanız olacakları tüm deniz bilmeli (Aşağı yukarı böyle bir şeydi tam hatırlamıyorum).

Serideki en güçlü karakter zirve WB dir. Bu adam en güçlü olmayı bile hedeflememiş.
Flashback istiyoruz oda :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık