Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü Karakter

Bi hakili kesişe bakar ayrıca meyveyi Wb kadar iyi kullanabileceğini zannetmiyorum dünyayı değil basit bir adayı yoketmek için bile bayağı bi efor sarfetmesi lazım ve bildiğimiz üzere adaların, kayaların falan b.haki kalkanı yok:D Shanks çok fena çizer bunu bebelik döneminde aldığı yaranın intikamını alır
Daha ne yapsın adam bi dengesiz deprem yumruğuyla Shabondy'e kadar sarsıntı yolladı wb'nin yerle bir ettiği marinford'u yerin dibine soktu daha ne yapsın :D.

Daha ne yapsın adam bi dengesiz deprem yumruğuyla Shabondy'e kadar sarsıntı yolladı wb'nin yerle bir ettiği marinford'u yerin dibine soktu daha ne yapsın :D.
Dünyayı yok etmek diyon kocaman gezegen Wb desen neyse BB o kadar hayvani kullanamaz o meyveyi:D Ayrıca kayaları binaları falan sarsmasının ne önemi var abi shanks onun deprem yumruklarını normal hakili yumruklarıyla durdurur, haki meyve gücünden üstün BB'de full meyvelere odaklanmış sonu iyi olmucak bunun:D

Dünyayı yok etmek diyon kocaman gezegen Wb desen neyse BB o kadar hayvani kullanamaz o meyveyi:D Ayrıca kayaları binaları falan sarsmasının ne önemi var abi shanks onun deprem yumruklarını normal hakili yumruklarıyla durdurur, haki meyve gücünden üstün BB'de full meyvelere odaklanmış sonu iyi olmucak bunun:D
Adam E.oda'dan torpilli umarım o kısmıda unutmuyorsundur malum olaylara o arkadaş karar veriyor buggy tuttu shici yaptı gerisini sen düşün artık neler yapabilir :D

Monkey D. gibi bir soy sayesinde Garp ve Dragon'u, Shanks'tan önce görüyorum. Bu ikili arasında da oyum Dragon'a gitti. Onun sebebi ise tamamen genç ve gücünün zirvesinde olmasıdır.

Ayrıca Luffy'nin karşılacağı (büyük ihtimal) en güçlü bossun Teach olacağından o da bu 3'lüye çok yakın olma ihtimali var.

Edit: Yanlışlıkla oyu Garp'a attım:hoo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık